Connect with us

रोचक समाचार

हेमाको उजुरीसँगै छवी–शिल्पा जेल जाँदै, कानुनी प्रक्रिया यस्तो छ ( भिडियो सहित )

Published

on

हेमाको उजुरीसँगै छवी–शिल्पा जेल जाँदै, कानुनी प्रक्रिया यस्तो छ ( भिडियो सहित )
काठमाडौं– निर्माता छवीराज ओझा र नायिका शिल्पा पोखरेलबीचको घटनाले नयाँ मोड लिएको छ । आइतबार निर्माता ओझाकी जेठी श्रीमती हेमा ओझाले प्रहरी कार्यालयमा छवी र शिल्पाविरुद्ध बहुविवाहको उजुरी दिएपछि घटनाले नयाँ मोड दिएको हो । हेमाले कानूनविद स्वागत नेपालको सहयोगमा काठमाडौंको गौशालास्थित प्रहरी कार्यालयमा उनीहरुविरुद्ध बहुविवाहको उजुरी दिएको हुन् ।

यसैबीच कानुनविद् नेपालले अव हेमाको उजुरीसँगै छवी र शिल्पा जेल जाने बताए । त्यति मात्रै होइन हेमाले दिएको जाहेरीसँगै छवी र शिल्पाको विहे बदर हुने उनले खुलासा समेत कानूनविद् नेपालले प्रष्ट पारे ।

यो पनि:

यससँगै निकै लामो समयदेखि अन्याय भोगिरहेकी छवीकी जेठी श्रीमती हेमाले न्याय पाउने उनको भनाइ छ । उनले यदि हेमाले प्रहरी कार्यालयबाट न्याय नपाए उच्च अदालतसम्म जाने र त्यसका लागि आफ्नो सहयोग रहने प्रष्ट पारे ।

उनले छवी र शिल्पाको विहे दर्ता नै हेमाका लागि बलियो प्रमाण रहेको उनको भनाइ छ । उनले शिल्पाले अघि बढाएको डिभोर्सको फइलको समेत औचित्य सकिएको बताए ।

हेर्नुस भिडियो

पछिल्लो केही दिन यता नेपाली सिनेमा क्षेत्रमा नायिका शिल्पा पोखरेल र निर्माता छबिराज ओझाबीचको घर झगडाले बजार नै तताएको छ । कुनै समय बिवाह गरेको कुरा समेत लुकाएर राखेका उनीहरुको घर झगडा प्रहरीसम्म पुगेपछि छबि र शिल्पाबीच बिवाह भएको पुष्टी भयो । शिल्पाले आफुलाई छबिले घरेलु हिंसा गरेको भन्दै प्रहरीमा उजुरी दिईन् । प्रहरी कार्यालयमा मिलापत्र नै भईसके पनि शिल्पा छबिको घर गईनन् बरु उनले डिभोर्सका लागि निवेदन दिईसकेकीछिन् । यता छबिले शिल्पालाई भने घर फर्कन आग्रह गरिरहे । यतिबेला यस घटनाले थप रोचक मोड लिएको छ । छबिराज ओझाको पहिलो श्रीमतीले भने छबि र शिल्पाबिरुद्ध बहुबिवाहको उजुरी दिएकीछिन् । ५३ बर्षीया श्रीमती हेमा ओझाले उनीहरुबिरुद्ध बहुबिवाहको उजुरी दिएकी हुन् ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक