Connect with us

राजनीति

पलाष्टिकको चामल

Published

on

पलाष्टिकको चामलको चर्चा चलिरहेको बेला सो कुरालाई थप बल प्रदान गर्ने गरी पूर्वको इटहरीबाट एउटा खबर आएको छ । जुन खबर राजधानी दैनिक पत्रिकाले प्रमुखताका साथ छापेको छ । राजधानी दैनिक लेख्छ इटहरी तरहराकी गीतामाया थापाले पकाएको भात थालमै बल जसरी उफ्रिएको छ।

इटहरी-१०, खनारको दर्शन प्रिमियर मन्सुली चामल जय सरस्वती सेलर मिलले उत्पादन गरेको चामलको भात बल जसरी उफ्रिएपछि स्थानीय आक्रोसित बनेका छन्।‘हिजो पकाएर खाँदा असहज भएको भए पनि आज खानामा प्लास्टिक मिसाएको पुष्टि भयो,’ थापाले भनिन्, ‘यो चामल ढिलो पाक्ने र खाएपछि पेट दुख्ने समस्या देखियो।’ उनले खानाको स्वाद अर्कै आएकाले डल्ला पारेर उफार्द उफ्रिएपछि शंका लागेको बताइन्।

उनीहरुले त्यो चामल इन्द्र बस्नेतको पसलबाट किनेर ल्याएको बताएका छन्।‘भातको डल्लो उफ्रिएको पहिला फेसबुकमा हेर्न पाइन्थ्यो, अहिले आफ्नै आँखाले देखियो,’ स्थानीय छत्रबहादुर पौडेलले भने। खाद्य गुण नियन्त्रण कार्यालय सुनसरीका प्रमुख बिक्रम लिम्बुले भने चामलमा प्लास्टिक हुन सम्भव नहुने बताए। उनले भने, ‘हामीले प्रयोगशालाको ल्याबमा टेस्ट नगरी भन्न सक्ने अबस्था हुन्न। यसअघि ल्याबमै चेक गर्दा पनि नेगेटिभ पाइयो।’

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक