Connect with us

ट्राफिक अपडेट

सडक बोर्डले स्थानीय निजी सवारीलाई निशुल्क पास दिने

Published

on

सडक बोर्डको गैंडाकोटमा रहेको ढाँटले सबै निजी कार र जीप सबारी धनीहरुलाई पाँच दिनभित्र पास दिने भएको छ । त्यसैगरी गैंडाकोटका सबै मोटरसाइकललाई पास नचाहिने सहमतिसमेत भएको छ । ढाँट हटाउ संघर्ष समितिले केही हप्तादेखि वार्ता र आन्दोलनलाई अगाडि बढाइरहेको थियो ।

यसैबीचमा हिजोबाटै नयॉ संझौता भई गैंडाकोट बेटानिक मौलाकालिकाले ठेक्का लिएपछि वातावरण सौहार्द बनेको हो । नगरपालिकामा संकलन भएका सबै सवारी धनीहरुको विवरण गैंडाकोट बेटानिक मौलाकालिकाका प्रतिनिधी प्रकास सापकोटालाई गैंडाकोट वडा नं ११ का वडाध्यक्ष एवम् संघर्ष समितिका संयोजक गोविन्द प्रसाद सुबेदी, वडा नं ५ का वडाध्यक्ष नवराज कंडेल, संघर्ष समितिका सदस्य कृष्ण पाण्डे र सदस्य सचिव गोविन्द रिमालको रोहबरमा बुझाइएको हो । यस क्रममा सहयोग पुर्याउनु हुने समग्र नगरबासीलाई ढाँट हटाउ संघर्ष समितिको तर्फबाट धन्यवाद ज्ञापन गरिएको सदस्य सचिव रिमालले जानकारी दिनुभयो ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक