Connect with us

समाचार

रवि लामिछानेको बयान यस्तो छ(पूरा हेर्नुहोस)

Published

on

सन्चारकर्मी रवि लामिछाने यतिबेला अदलतमा बयान दिएर थुन चेक बहसमा रहेका छन। पुर्व सहकर्मी तथा पत्रकार शालिग्राम पुडासैनीको आत्महत्या गर्न बाध्य बनाएको भन्दै हिरासतमा राखेर अनुसंधान भएको थियो। सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले सालिकराम पुडासैनी लाई आत्महत्या गर्ने सम्मको दुखः आफुले नदिएको र दिनुपर्ने कारण पनि कुनै नरहेको जिकीर गर्नुभएको छ ।

चितवन जिल्ला अदालतमा सरकारी वकिलले पेस गरेको बयान बिवरणमा उक्त कुरा उल्लेख गरिएको छ। त्यस्तै आज पनि चितवनमा बिहान देखि समर्थकले प्रदशन गरेका छन।

रविको बयानमा भनिएको छ, ‘निजले मर्नुअघि बनाएका दुईवटा भिडियोहरु हेर्दा निजले आफुलाई रबि लामिछाने समेतले मर्नलाई बाध्य बनाएकाले आत्महत्या गरेको भनेका रहेछन सो कुरा निजले के कति कारणले भने मलाइ थाहा छैन तर निजले आफ्नो श्रीमति हुदाहुदै प्रतिवादी अस्मितालाई झुटो बोली निजसंग प्रेम गरेको र पछि निजको प्रेमिका अस्मिताले सबैकुरा थाहा पाई निजबाट टाढिन खोज्दा निजले अस्मितालाई अनेक दुख दिने, बाटो छेक्ने, मरिदिन्छु भनि डर देखाउने कार्यहरु गर्ने गरेकाले निज अस्मिताले मैले चलाउने सिधाकुरा जनता संग भन्ने कार्यक्रममा गई रवि लामिछाने समेतलाई तिम्रो बारेमा भनि सार्वजनिक गरिदिने भनेका कारणले सोही कुरालाई निजले साँचो ठानी म समेतसंग चित्त दुखाई भिडियोमा मेरो समेत नाम लिई आत्महत्या गरेको हुनुपर्छ ।’

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक