Connect with us

राजनीति

डेंगु नष्ट अभियानमा चितवन उद्योग संघ

Published

on

“लामखुट्टेको बासस्थान तथा लार्भा नष्ट गरौं, डेंगु रोगको प्रकोपबाट बचौं र बचाऊ” भन्ने नाराका साथ भरतपुर महानगरपालिका नगर कार्यपालिकाको कार्यालयले आयोजना गरेको डेंगु रोग नियन्त्रण तथा रोकथाम अभियानमा नगरभित्रका लायन्चोक, शहीदचोक, कमलनगर, पुल्चोक हुँदै पोखरा बसपार्कभित्रका क्षेत्रमा ¥यालीले परिक्रमा गरेको थियो ।
¥यालीमा चितवन उद्योग संघ लगायतका विभिन्न संघ–संस्थाले सहभागीता जनाएका थिए । भरतपुर महानगरपालिकाकी प्रमुख रेनु दाहालको संयोजकत्वमा सम्पन्न ¥यालीमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी जितेन्द्र बस्नेत, पुष्पाञ्जली हस्पिटलका फिजिसियन डा.भोजराज अधिकारी, चितवन उद्योग संघ गभर्निङ काउन्सिलका संयोजक हरिप्रसाद सुवेदी, चितवन उद्योग संघका बरिष्ठ उपाध्यक्ष राजु पौडेल, उपाध्यक्ष त्रिलोचन कँडेल, कार्यकारी निर्देशक गणेशप्रसाद सिलवाल, कार्यसमिति सदस्य मदन चिरञ्जीवी पोखरेल, चितवन औद्योगिक साकोसका लेखा समितिका संयोजक गोविन्द अर्याल, प्रशासकीय अधिकृत गोविन्द प्रसाद पौडेल, सञ्चार अधिकृत राजु भट्ट, स्टोर किपर उमेश श्रेष्ठलगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

o

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक