Connect with us

आर्थिक

मेटल एवं फेब्रिकेट उद्यमीहरुको तदर्थ समितिमा ताराबहादुर कार्कीको नेतृत्व

Published

on

भरतपुर/मेटल एवं फेब्रिकेट उद्यमीहरुको प्रारम्भिक भेला सम्पन्न भएको छ । भरतपुर महानगरपालिका वडा नं. १० का वडाध्यक्ष अरुणपीडित भण्डारीको सभापतित्वमा सम्पन्न कार्यक्रममा चितवन उद्योग संघका पूर्व अध्यक्ष ताराप्रसाद पौडेल प्रमुख अतिथि रहनुभएको थियो ।
n
प्रारम्भिक भेलाले चितनव उद्योग संघका कार्यसमिति सदस्य एवं मेटल उद्यमी तारा बहादुर कार्की (प्रेम)को अध्यक्षतामा १७ सदस्यीय तदर्थ समिति चयन गरेको छ ।

जसको उपाध्यक्षहरुमा शान्ता न्यौपाने, कृष्णप्रसाद भण्डारी, बिष्णु प्रसाद कँडेल, सचिवमा राजु पुडासैनी, कोषाध्यक्षमा मोहनलाल श्रेष्ठ, सह–सचिवमा राजकुमार श्रेष्ठ, सदस्यहरुमा सूर्यप्रसाद तिमिल्सिना, रामहरि कँडेल, युवराज बराल, लोकनाथ सुवेदी, उद्धव न्यौपाने, सोमकुुमार श्रेष्ठ, विवेक देवकोटा, बिरेन्द्र बहादुर दवाडी, रुकेश सापकोटा, सिताराम शाह कलवार रहनुभएको छ ।
तदर्थ समितिले नयाँ संस्थाको नाम चितवन मेटल इन्जिनियरिङ्ग एण्ड फेब्रिकेशन उद्योग समिति राख्ने निर्णय समेत गरेको छ । साथै संस्थालाई दर्ता प्रक्रियामा लैजानको लागि उपाध्यक्ष कृष्णप्रसाद भण्डारीको संयोजकत्वमा बिधान मस्यौदा तयारी समिति समेत बनाइएको छ ।
तदर्थ समितिको निर्वाचन मण्डलको संयोजकमा चितवन उद्योग संघका प्रशासकीय अधिकृत गोविन्द प्रसाद पौडेल, निर्वाचन सदस्यहरुमा सञ्चार अधिकृत राजु भट्ट, लेखा अधिकृत प्रकाश सुवेदी रहनु भएको थियो । निर्वाचन टोलीले निर्वाचत तदर्थ समितिका सदस्यहरुलाई शुभकामना समेत व्यक्त गरेको थियो ।
कार्यक्रममा तदर्थ समितिका अध्यक्ष तारा बहादुर कार्कीले अब छिट्टै समितिलाई पूर्ण रुपका साथ संस्था दर्ताको लागि लाग्न सम्पूर्ण तदर्थ समितिका सदस्यहरुलाई आग्रह समेत गर्नुभएको थियो ।टल एवं फेब्रिकेट उद्यमीहरुको तदर्थ समितिमा ताराबहादुर कार्कीको नेतृत्व
भरतपुर/मेटल एवं फेब्रिकेट उद्यमीहरुको प्रारम्भिक भेला सम्पन्न भएको छ । भरतपुर महानगरपालिका वडा नं. १० का वडाध्यक्ष अरुणपीडित भण्डारीको सभापतित्वमा सम्पन्न कार्यक्रममा चितवन उद्योग संघका पूर्व अध्यक्ष ताराप्रसाद पौडेल प्रमुख अतिथि रहनुभएको थियो ।
प्रारम्भिक भेलाले चितनव उद्योग संघका कार्यसमिति सदस्य एवं मेटल उद्यमी तारा बहादुर कार्की (प्रेम)को अध्यक्षतामा १७ सदस्यीय तदर्थ समिति चयन गरेको छ ।
जसको उपाध्यक्षहरुमा शान्ता न्यौपाने, कृष्णप्रसाद भण्डारी, बिष्णु प्रसाद कँडेल, सचिवमा राजु पुडासैनी, कोषाध्यक्षमा मोहनलाल श्रेष्ठ, सह–सचिवमा राजकुमार श्रेष्ठ, सदस्यहरुमा सूर्यप्रसाद तिमिल्सिना, रामहरि कँडेल, युवराज बराल, लोकनाथ सुवेदी, उद्धव न्यौपाने, सोमकुुमार श्रेष्ठ, विवेक देवकोटा, बिरेन्द्र बहादुर दवाडी, रुकेश सापकोटा, सिताराम शाह कलवार रहनुभएको छ ।
तदर्थ समितिले नयाँ संस्थाको नाम चितवन मेटल इन्जिनियरिङ्ग एण्ड फेब्रिकेशन उद्योग समिति राख्ने निर्णय समेत गरेको छ । साथै संस्थालाई दर्ता प्रक्रियामा लैजानको लागि उपाध्यक्ष कृष्णप्रसाद भण्डारीको संयोजकत्वमा बिधान मस्यौदा तयारी समिति समेत बनाइएको छ ।
तदर्थ समितिको निर्वाचन मण्डलको संयोजकमा चितवन उद्योग संघका प्रशासकीय अधिकृत गोविन्द प्रसाद पौडेल, निर्वाचन सदस्यहरुमा सञ्चार अधिकृत राजु भट्ट, लेखा अधिकृत प्रकाश सुवेदी रहनु भएको थियो । निर्वाचन टोलीले निर्वाचत तदर्थ समितिका सदस्यहरुलाई शुभकामना समेत व्यक्त गरेको थियो ।

कार्यक्रममा तदर्थ समितिका अध्यक्ष तारा बहादुर कार्कीले अब छिट्टै समितिलाई पूर्ण रुपका साथ संस्था दर्ताको लागि लाग्न सम्पूर्ण तदर्थ समितिका सदस्यहरुलाई आग्रह समेत गर्नुभएको थियो ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक