Connect with us

नारायणी सेरोफेरो

लन्डन छोडेर नेपालमै नयाँ व्यावसाय , मासिक कमाउँछन २ लाख , युवालाइ प्रेरणा ( भिडियो हेर्नुहोस )

Published

on

मध्य नेपालको सुनौलो सहर नारायणगढ अनि यहि सहरको छेउमै अवस्थित आफ्नै बेगमा बगी रहेको नारायणी नदि। अनि चितवन बासीको थकाई मेटाउने गन्तव्य। नारायणी नदीको किनारको केहि खुला भूभाग। हो यहि ठाउँ हो जसले मानिसहरुको दिन भरिको थकान मेटाउछ। हो यही ठाउँ हो जहाँ कलकल बग्ने नारायणी नदीको मनमोहक दृश्य अनि त्यसमाथि चिसो चिसो सिरेटोको अनुभव गर्न पाईन्छ ।

त्यसोत यहि ठाउँ हो जसले कयौं मानिसको बिहान बेलुका खाना खानको लागि कमाई गर्ने ठाउँ बनेको छ। कतिको छोरा छोरीको स्कुल कलेजको फि तिर्न सहयोग गरेको छ। यहाँ कयौं स साना ठेला व्यवसाय हरु संचालित छन। त्यस्तै मध्यको एउटा अलि भिन्न खालको पसलमा हाम्रो आखा पुग्यो । भेज एक्प्रेस । अरु भन्दा अलि फरक शैलिको यो व्यवसाय देखे पछी हामीलाई पनि यस बारे थप जान्न मन लाग्यो।

पछी थाहा भयो उहाँ ८ वर्ष लन्डन बसेर अहिले यो फूड ट्रक अर्थात भेज एक्प्रेस चलाउँदै आउनु भएको रहेछ। उहाँले कसरि यो व्यवसाय कसरि शुरु गर्नु भयो र किन लन्डनको सुविधा छोडेर आउनु भयो ? आउनुहोस उहाँ संग गरिएको छोटो भलाकुसारी हेरौं ।

रत्ननगर चितवनका सुर्य चन्द्र खतिवडा आठ बर्ष भन्दा धेरै लन्डन बसेर नेपालमा आएर फुड ट्रक सँचालन गर्दै आउनुभएको छ। भेजी एक्प्रेस फुड ट्रक संचालन गर्दै आउनुभएको उहाँको यस पसलमा सबै शुद्द र ताजा भेज परिकारहरु पाईने गर्छन। भेज मम , चाउमिन, पकौडा , स्याण्डविच , बर्गर , बनाना मम लगायतका परिकार उपलव्ध छन। सुर्य जी भन्नुहुन्छ, चाईनिज आइटम लापींग ( टिबतको चर्चित स्ट्रीट फुड ) पहिलो पटक चितवनमा भित्र्याउने म नै हो।

उहाँको फुड ट्रक प्राय नारायणी नदि किनारमा बस्ने गर्छ भने दिनमा दुई सय भन्दा धेरै ग्राहकलाई सेवा दिदैं आएको उहाँ बताउनुहुन्छ। उहाँ संग यसै बिषयमा गरिएको थप कुराकानी हेर्नुहोस।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक