Connect with us

आर्थिक

सामाजिक सुरक्षा कोषको अन्यौलताको सम्बन्धमा उद्योगीहरुबीच छलफल

Published

on

सामाजिक सुरक्षा कोषको विषयमा देखिएको अन्यौलताको सम्बन्धमा उद्योगीहरुबीच छलफल एवं सुझाव संकलन गरिएको छ । चितवन उद्योग संघका बरिष्ठ उपाध्यक्ष राजु पौडेलको अध्यक्षतामा सम्पन्न छलफल एवं सुझाव संकलन कार्यक्रममा चितवन उद्योग संघका गभर्निङ काउन्सिल संयोजक एवं पूर्व अध्यक्ष हरिप्रसाद सुवेदी, उपाध्यक्ष एवं औद्योगिक साकोसका अध्यक्ष त्रिलोचन कँडेल, उपाध्यक्ष मदन घिमिरे, कार्यकारी निर्देशक गणेश प्रसाद सिलवाल, कार्यसमिति सदस्यहरु मदन चिरञ्जीवी पोखरेल, तारा बहादुर कार्की, युग राज वस्ती, गोपाल प्रसाद गैरे, डा. प्रमोद लामिछाने, ईश्वरी प्रसाद रिजाल लगायत अन्य उद्योगीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।
छलफलमा उद्योगीहरुले सामाजिक सुरक्षा कोषले उब्जाएको समस्या, त्यसका न्यूनिकरणका विषयमा आ–आफ्नो धारणा राख्नुभएको थियो । छलफलमा आएका विषयहरुलाई मुख्य–मुख्य बुँदालाई सुझावका रुपमा संकलन गरिएको थियो । सुरक्षा कोषको अन्यौलताको सम्बन्धमा उद्योगीहरुबीच छलफल
सामाजिक सुरक्षा कोषको विषयमा देखिएको अन्यौलताको सम्बन्धमा उद्योगीहरुबीच छलफल एवं सुझाव संकलन गरिएको छ । चितवन उद्योग संघका बरिष्ठ उपाध्यक्ष राजु पौडेलको अध्यक्षतामा सम्पन्न छलफल एवं सुझाव संकलन कार्यक्रममा चितवन उद्योग संघका गभर्निङ काउन्सिल संयोजक एवं पूर्व अध्यक्ष हरिप्रसाद सुवेदी, उपाध्यक्ष एवं औद्योगिक साकोसका अध्यक्ष त्रिलोचन कँडेल, उपाध्यक्ष मदन घिमिरे, कार्यकारी निर्देशक गणेश प्रसाद सिलवाल, कार्यसमिति सदस्यहरु मदन चिरञ्जीवी पोखरेल, तारा बहादुर कार्की, युग राज वस्ती, गोपाल प्रसाद गैरे, डा. प्रमोद लामिछाने, ईश्वरी प्रसाद रिजाल लगायत अन्य उद्योगीहरुको सहभागिता रहेको थियो । छलफलमा उद्योगीहरुले सामाजिक सुरक्षा कोषले उब्जाएको समस्या, त्यसका न्यूनिकरणका विषयमा आ–आफ्नो धारणा राख्नुभएको थियो । छलफलमा आएका विषयहरुलाई मुख्य–मुख्य बुँदालाई सुझावका रुपमा संकलन गरिएको थियो ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक