Connect with us

भिडियो

बाल गायिका कमला र अशोक दर्जीको गित सम्भव छ त ? ( भिडियो हेर्नुहोस )

Published

on

नेपालमा हिजो आज दिन प्रतिदिन नयाँ नयाँ प्रतिभाको जन्म हुने गरेको छ। अघिल्लो वर्ष झापाको दमक मा भेटिएका बाल गाएक अशोक दर्जीलाई एकाएक मिडियामा लेराएर भाईरल बनाईयो । उनि त्यो समयमा भाईरल हुनु उनको लागि भगवानको बरदान जस्तो बनेर आयो । देशमा बढ्दो प्रविधि र इन्टरनेटको बढ्दो पहुँच र अशोक दर्जी मिडियामा आउने समय लगभग एकै समय पर्न गयो । त्यसोत अशोक दर्जीको आवाज र उनको प्रश्तुतीमा सजिलै जो कोहीको मन लोभिने थियो , उनको स्वर र गाएकीमा पब्लिकको सहानुभूति रहने किसिमको थियो।

अशोक दर्जीको स्वर र कला सबैले मन पराए र पब्लिकले धेरै भन्दा धेरै साथ र सहयोग गरे। अशोक दर्जीलाई साथ दिदै आएका चर्चित गाएक तथा संगीतकार टंक बुढाथोकीको साथ र सहयोगले अशोक दर्जीको आज पारिवारिक साथै सांगेतिक अवस्था मजबुत बनेको छ। अशोक दर्जीको परिवार बस्नको लागि दमकमै घर पनि बनेको छ।

अशोक दर्जीको पहिलो गित मन बिनाको धन ठुलोले एकै दिनमा १२ लाख भन्दा धेरै पटक हेरियो। त्यसपछी अशोक दर्जीको सबै गीतहरुले चर्चा पाएको छन। आजको दिन सम्म आउँदा , अब छिट्टै अशोक दर्जीको अर्को गित मन बिनाको धन ठुलो २ सार्वजनिकको तयारीमा रहेको छ।

त्यस्तै हालसालै धादिङकि ११ बर्षीय बालिका कमला घिमिरे भाईरल भई रहेकी छिन। उनको गाएन शैली तत्काल दोहोरि फर्काउन सक्ने कलालाई सबैले मन पराएका छन। चर्चित कार्यक्रम ईन्द्रेणीमा पुगेर राष्ट्रिय कलाकार संग दोहोरि गाईसकेकी कमलाको चर्चा अहिले जताततै चुलिएको छ।

त्यस्तै कमलाको पनि अब छिट्टै सांगेतिक एल्वम बजारमा आउने भन्ने चर्चा सुनिएको छ। उनले यस अघिनै चर्चित गाएक राजु परियार संग घम्साघम्सी दोहोरि गाएकि छिन। उनको गाउने शैली सबैले मन पराएका छन भने चर्चित कलाकारले नेपालि लोक दोहोरि लाई जोगाउने एउटा बिरुवा भेटियो भनेका छन।

त्यस्तै अहिले केहि मिडियामा अशोक दर्जी र कमलाको नाम जोडिएर चर्चामा आउने गरेको छ। अशोक दर्जी त कमलाको संगै गीत आउन सक्ने र आउन पर्ने भनेर कतिपय शुभचिन्तकले भनेको पनि सुनिएको छ। उनीहरुको संगै गीत आउने या नआउने बारे आधिकारिक जानकारी छैन तर पनि धेरै दर्शकको माग रहेको छ।

जे होस फरक फरक किन नहोस , अशोक दर्जी र कमला आ आफ्नो ठाउँ बाट छिट्टै उनीहरुको नयाँ गित लिएर आउने भएका छन। तर दुवैजनाले संगै गीत गाउने र दुवैको प्रश्तुति आउनेमा अहिले भने अनुमान मात्र गर्न सकिन्छ। तपाईहरुलाई के लाग्छ , कमेन्ट गर्न नभुल्नुहोस । हेर्नुहोस यो भिडियो पनि।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक