Connect with us

मनोरञ्जन

पोखरामा जोजिजू म्यूजिकल जर्नीमा स्रष्टाहरु सम्मानित

Published

on

सृष्टिको सुरुवातसँगै मानव समुदायले आफ्नो मनोरञ्जनको अति प्रिय साधनको रूपमा संगीत लाई लिँदै आइरहेका छन् । यसरी लाखौँ बालक, युवा, बृद्ध यही संगीतको प्यासमा भौतारिरहेका छन् । यसरी भौतारिरहेका संगीत प्रेमीहरुलाई विगत २०६० सालदेखि पोखरामा जोजिजू म्युजिक सेन्टर एण्ड म्युजिक स्कूल स्थापना गरी विभिन्न विधाका गायन, बाद्यवादन, नृत्य प्रशिक्षणका साथै सिर्जनात्मक कार्यक्रम, लोक, आधुनिक पप, तथा शास्त्रीय संगीतको माध्यमबाट नवप्रतिभा कलाकारहरूलाइ प्रोत्साहन र श्रष्टालाई सम्मान गरी रहेको यहाँहरु सम्पुर्णमा सर्वविदितै छ ।

संङ्गीतको उत्थान,हाम्रो दायित्व ,कला र प्रतिभाको पहिचान हाम्रो अभियान भन्ने मुल उदेश्यका साथ पोखराको संगीत क्षेत्रको विकासमा महत्वपूर्ण योगदान दिन सफल जोजिजू म्यूजिक सेन्टर एण्ड म्युजिक स्कुलले विजयादशमी तथा शुभ दिपावलीको शुभअवसरमा शुभकामना आदान प्रदान स्वरूप हरेक वर्ष आयोजना गर्दै आइरहेको विशेष सांगीतिक कार्यक्रम जोजिजु म्युजिकल जर्नी (२०७६ ९ व्यवष्वग ःगकष्अब िव्यगचलभथ( द्दण्ठट० मा विजयादशमी तथा शुभ दिपावलीको शुभकामना सहित सम्पुर्णलाई हार्दिक स्वागत गर्दछ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक