Connect with us

Banner

चितवनमा खुल्यो ब्राण्डेड मोबाईल एसोसरिज स्वरुम ‘टेकम्याक्स’ , श्रृङखलाले गरिन उद्घाटन ( भिडियो सहित )

Published

on

चितवन, असोज १४ – मध्य नेपालको चितवनमा पहिलो पटक ब्रान्डेड सामानहरुको पारखीलाई लक्षित गरेर मोबाइलको ब्राण्डेड एसोसरिज स्वरुम ‘टेकम्याक्स ट्रेड प्रा.लि’ सन्चालनमा आएको छ । भरतपुरको क्याम्पस गेट अगाडि अहिलेको सिजी मलको आडैमा विश्वबिख्यात ब्राण्डका मोबाइल एसोसरिज पाइने चितवनकै एक मात्र स्वरुम ‘टेकम्याक्स ट्रेड’ हिजो अर्थात असोज १३ गते बाट सन्चालनमा आएको हो।

हिजो एक कार्यक्रमका बीच पुर्व मिस नेपाल शृंखला खतिवडाले उद्घाटन गर्नु भएको हो। कार्यक्रममा चितवन उद्योग बाणिज्य संघका अधक्ष सहनलाल प्रधानले शुभकामना ब्यक्त गर्दै यस्तो किसिमको सामानको लागि टेकम्याक्सले आफ्नो बजार सुरक्षित बनाउनेमा आफु ढुक्क रहेको बताउनु भयो।  उद्घाटन गर्दै श्रृङखलाले टेकम्याक्सका एसोसरिजहरु गुणस्तरीय हुने बताईन । त्यस्तै आफुले कुनै पनि ब्राण्ड युज नगरी त्यसको प्रोमोट नगर्ने र केहि समय देखि मैले टेकम्याक्सको प्रोडक्ट प्रयोग गरेर मन परेर नै मैले यो कार्यक्रमको लागि समय छुट्याएको बताएकी छिन।

नेपालमा धेरै पैसा तिरेर पनि सक्कली सामान नपाउने र सबै कपि सामानहरुले बजार खाएको अवस्थामा ग्राहकलाई सर्वशुलभ रुपमा सेवा प्रधान गर्ने र सस्तोमा ब्रान्डेड सामान प्रदान गर्ने लक्ष राखेर चितवनमा टेकम्याक्स को शुरुवात गरिएको बताईएको छ। अहिले सम्म नेपालमा पांच वटा स्वरुम रहेको टेकम्याक्सको अब भने देशै भरि शुरुवात गर्ने योजना रहेको टेकम्याक्सका कार्यकारी निर्देशक सम्राट श्रेष्ठले बताउनुभयो।

यस स्वरुममा मोबाइलको ब्राण्डेड हेडफोन ,पावर बैंक, ईएर फोन, स्पिकर लगायतमा एसोसरिजहरु पाइने संचालक गणेश भुषालले जानकारी दिए । सबै सामनहरुमा ६ महिनाको वारेन्टी समेत हुने उनले बताए । उक्त ब्राण्डका एसोसरिजहरु चितवनमा टेक्सम्याक्सले मात्र बिक्री गर्न पाउने भुषालले जानकारी दिए । हेर्नुहोस यो भिडियो ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक