Connect with us

Banner

उद्योग वाणिज्य संघ चितवनको अध्यक्षका लागी अध्यक्षमा शाक्य र बरिष्ठ उपाध्यक्षमा कंडेलको उमेदवारी

Published

on

उद्योग वाणिज्य संघ चितवनको अध्यक्षका लागी ब्यवसायी ज्ञानेन्द्रमान शाक्यले अध्यक्षमा र बरिष्ठ उपाध्यक्षमा विष्णु प्रसाद   कंडेलको कंडेलले उमेदवारी दिएका छन । आज एक बिशेष कार्यक्रमका बिच पत्रकार सम्मेलन गरेर शाक्यले आफ्नो उम्मेवारीको घोषणा गरेका छन ।

ब्यवसायीको मतलाई बन्धक बनाउने गरी गरिएको गोला प्रथाको विरुद्धमा आफुले उमेदवारी दिएको बताएका छन। लोकतान्त्रिक पद्दति र एउटा कानुनि बाटो बाट नगई लाजमर्दो तरिकाले गोला तानेको भन्दै उनले त्यसको विरोध गरेका छन ।  ५२ वर्षदेखी संघमा आवद्ध शाक्यले ब्यवसायीको पक्षमा आफु उत्रिएको बताए ।

संघलाई आगामी दिनमा बलियो र सबल बनाउन र पछिल्लो समय सरकारले व्यायासायीलाई लेराएको कर कानुनको बिरुद्द आफुले आवाज उठाउने र व्यावसायीको हितमा काम गर्ने बताएका छन ।

शाक्यको प्यानलबाट बरिष्ठ उपाध्यक्ष पदमा विष्णुप्रसाद कंडेलले उम्मेदवारी दिएका छन । नेतृत्व छानने अधिकार कुण्ठित गर्ने प्रथाको विरुद्धमा आफु उभिएको उनले बताए । उनले यसपटक निर्वाचन जित्ने दावी गरे । त्यसका लागी तयारी गरेको उनलेब बताए । उनी संघको उपाध्यक्ष समेत भईसकेका छन ।

उम्मेदवार पौष २८ र २९ गते संघको ५३ औं साधारण सभा तथा अधिवेशन हुदैछ । अधिवेशनका लागी अध्यक्षका प्रत्यासी राजु श्रेष्ठ र चुननारायण श्रेष्ठलाई आलोपालो अध्यक्ष हुने गरी गोला तानिएको थियो । उक्त कामको ब्यवसयीहरुले नै विरोध गरेका छन ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक