Connect with us

Banner

मिडिया बिध्ययकको विरुद्धमा भोलि चितवनमा र्याली गरिने

Published

on

चितवन , पौष २५ , चितवनको भरतपुर महानगर पालिकाको चौविस कोठिबाट पारस बसपार्क सम्म भोलि अर्थात पौष २६ गते शनिबार र्यालि हुने भएको छ। सरकारले हालै पास गरेको मिडिया बिध्ययकको बिरोध गर्दै चितवनका केही स्वतन्त्र युवाहरुले र्यालिको आयोजना गरिएको हो। हिजो आज र

भ्रष्टाचार बिरुद्धको अभियान भनेर चिनिएको नेपालका लागि नेपाली अभियानका चितवन जिल्ला संयोजक भरत पोखरेल र सचिब शंकर तिवारीले यो र्यालिको नेतृत्व लिएका छन। नेपालका लागि नेपाली भनेर चिनिए पनि अहिले यो अभियानमा फाटो आएपछी कस्को हुने भन्ने बिवाद नटुङिएको अवस्थामा भोलिको कार्यक्रम स्वतन्त्र नागरिक समाज भनेर आयोजना गरिएको तिवारिले बताउनु भयो ।

भोलिको कार्यक्रममा पारस बसपार्कमा पुगेर कोणसभामा परिणत हुने छ। नेपालका लागि नेपाली अभियानबाट ज्ञानेन्द्र शाहिलाई निकालिए पछि अहिले यो अभियान सेलाएको छ । अब छिट्टै नाम फाईनल गरेर थप शसक्त भएर कार्यक्रम अगाडी बढाउने चितवन जिल्ला संयोजक भरत पोखरेलले बताए।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक