Connect with us

नारायणी सेरोफेरो

युथ क्लब भरतपुर-९ को आयोजनामा अन्तर टोल बिकास संस्था वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

Published

on

राष्ट्रिय एकता दिवस २०७६ को अवसरमा वडास्तरीय युथ क्लब भरतपुर-९ ले कक्षा-१२ सम्मका बिद्यार्थीहरु बिच विभिन्न बिषयहरुमा अन्तर टोल बिकास संस्था वक्तृत्वकला प्रतियोगिता क्लबका अध्यक्ष बिपिन भट्टराई को सभापतित्वमा सम्पन्न गरेको छ। कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर ९ का वडाध्यक्ष यमलाल कंडेल र बिशिस्ट अतिथि भरतपुर महानगरपालिका युवा संजालका संयोजक सन्देश वाग्ले रहनु भएको थियो।

कार्यक्रममा वडा नम्बर ९ भित्रका ७ वटा टोल बिकास संस्थाबाट ११ जना सहभागी भएका थिए। सहभागीहरुमध्ये शिवमार्ग टोल बिकास संस्थाकि आस्था ढकाल प्रथम हुन सफल हुनुभयो भने सोही टोलकी दिव्या कंडेल द्वितीय, हितैषी टोल बिकास संस्थाकि अनु थापा तृतीय र कांडाघारी टोलकी सेलुना न्यौपाने सात्वना हुन सफल हुनुभयो। विजेताहरुलाई नगद पुरस्कार र प्रमाणपत्र प्रदान गरियो। कार्यक्रम भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर ९ को कार्यालयमा गरिएको थियो।

महानजर युवा संजाल का सम्योजक ले , पनि येस्तो खल्को क्रयक्रमले,युवाहरु मा यकता को भवन फैलाउनी काम गर्छ भन्नू भयो र येस्तो कार्यक्रमले वाड मा लुकेकाे प्रतिभा लाई बाइर लेराउनी र सबै म आत्मियाताको भवना फैलाउनि कर्या गर्छ भन्नू भयो क्लबका सचिब एवम् कार्यक्रम संयोजक:- शिबु क्षेत्री

बक्तितो काला भएको शीर्षक हरु
1)राष्ट्रिय एकता आजको आबशयत
2) विद्यार्थी जिवनमा सरसफाइ को महत्त्व
3) बाताबरण मैत्री समाजमा युवाको भुमिका ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक