Connect with us

नारायणी सेरोफेरो

रोट्रयाक्ट क्लब अफ भरतपुर हाईटको नयाँ पदाधिकारी चयन, अध्यक्षमा अधिकारी चुनिए

Published

on

रोसन ओझा, चितवन, माघ ४ रोटरी क्लव अफ भरतपुरको अध्यक्ष रो. सुरेश बहादुर सेनको प्रमुख आथित्यतामा माघ ४ गते रोट्रयाक्ट क्लब अफ भरतपुर हाईटको २०२०/२१ को पदाधिकारी चयन होटल ईमेज प्यालेसमा सम्पन्न भएको छ। नयाँ रोटा वर्ष २०२०/२१ को लागि रोट्. सन्दिप अधिकारी अध्यक्ष र रोट्. किशोर रिजाल सचिव मा छानिनु भएको छ। नयाँ कार्यकालको लागि नयाँ बोर्ड चयन गरिएको थियो।

अधिकारी अध्यक्ष भएसंगै निबर्तमान अध्यक्ष रोट्. दिवस श्रेष्ठ, उपाध्यक्षमा रोट्. अर्जुन पौडेल, सचिवमा रोट्. किशोर रिजाल, कोषाध्यक्षमा रोट्. स्वेता दुलाल चुनिएका छन् । कार्य समितिमा ४ जना डाईरेक्टर क्रमश रोट्. सुस्मिता भट्टराई, रोट्. चेतन थापा, रोट्. रुप्सा तिमिल्सेना र रोट्. कामना गिरी, २ जना अफिसर रोट्. अनिशा नेपाल र रोट्. सीजन जोशी गरि ११ जनाको बोर्ड गठन गरिएको छ ।

उक्त कार्यक्रमको अध्यक्ष रोट्. दिवस श्रेष्ठको कार्यकालको अर्धवार्षिक प्रगती विवरण प्रस्तुत गरिएको थियो । क्रममा निबर्तमान अध्यक्ष श्रेष्ठको कार्यकाल सफलता पूर्वक सम्पन्न भकोमा सबैबाट बधाई दिएको थियो र नयाँ कार्यकालको लागि शुभकामना दिनु भएको क्लबको सर्विस डिरेक्टर रोट्. किशोर रिजालज्यू ले बाताउनुभो ।

कार्यक्रममा रोटरी क्लब अफ भरतपुरका अध्यक्ष रो. ईन्जिनियर सुरेश बहादुर सेन, रो. डा. रेवन्त कुमार भट्टराई तथा रो. राजेन्द्र कुमार पियाको सहभागीता रहेको थियो । कार्यक्रम रोट्. दिवस श्रेष्ठको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक