Connect with us

मनोरञ्जन

गुरास नानीले फिल्म बनाउदै, हिरो खोज्दै पुगिन टौदह , भाईरल निकेश श्रेष्ठले दिए अडिसन

Published

on

गुरासनानीले फिल्म बनाउने भनेपछि पक्कै पनि तपाईहर अच्चममा पर्नु भएको होला । तर गुरासनानी भने आफुले फिल्म बनाउने भन्दै हिरोको अडिसन लिन ललितपुर टौदहमा पुगेका छन । जसमा अर्का भाईरल टिकटक स्टार निकेश अडिसन दिन पुगेका छन । अब भने हामी तपाईहरुलाई यो सस्पेन्स खोलीदिन चाहान्छौ । वास्तवमा गुरासनानी र निकेश श्रेष्ठले चर्चित टेलिश्रृंखला हंगामामा आफनो अभिनय गरेका हुन ।

दुवै टिकटक स्टार अभिनित टेलिफिल्म हंगामाको नया भाग अथिती मिडियाको युटुब च्यानल मार्फत सार्वजनिक भइसकेको छ । सार्वजनिक भिडियोमा दुवै कलाकालको दमदार अभिनय देख्न सकिन्छ । निकेश श्रेष्ठ केटिको अवतारमा टिकटक बनाएर चर्चामा आएका थिय । त्यस्तै गुरास नानी पनि टिकटक बाटै चर्चामा आएकि हुन ।

गुरास नानी भने कहिले अनमोल के.सी.संग भिडियो च्याट त कहिले ठुला ठुला सिनेमामा खेल्ने अफर आएको भन्दै चर्चामा आउने गरेकी छिन साथै उनले गर्ने अभिनयले पनि दर्शहरुले मनोरञ्जन लिने गरेको छन । पछिल्लो समय नेपामा फेसबुक तथा टिकटकबाट कलाकार बन्ने श्रृंखला बढेको देखिन्छ ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक