Connect with us

Banner

भरतपुर कोरोना बिशेष अस्थाई अस्पतालको नतिजा प्रकाशित

Published

on

१५ चैत, चितवन। चितवनको भरतपुरमा स्थापना गरिएको कोरोना अस्पतालले कोरोना भाइरस संक्रमितको उपचार गर्ने स्वास्थ्यकर्मी नतिजा प्रकाशित गरेको छ । गत चैत्र १२ गते एक सूचना प्रकाशित गरेर अस्पतालले चिकित्सक, नर्स, ल्याब टेक्निसियन, रेडियोग्राफर सहितको स्वास्थ्यकर्मी माग गरेको थियो ।

अस्पतालका प्रवक्ता एवं सदस्य सचिव डा भोजराज अधिकारीले सुक्रबार एक सूचना जारी गरी स्वास्थ्यकर्मीको छनोट गरिएको जानकारी दिनुभयो । आवेदकहरुको अन्तर्वार्ता चैत १४ गते बिहान १० बजेबाट अस्पतालमा भएको थियो । अन्तरबार्ताबाट दुई मेडिकल अधिकृत ,चार स्टाफ नर्स ,एक एच ए , तिन ल्याब टेक्निसियन र एक रेडियोग्राफर छनौट भएका छन् ।यसै गरि बैकल्पिकमा पाँच जना स्टाफ नर्स र दुई जना ल्याब टेक्निसियनमा राखिएको प्रकाशित सुचनामा उल्यख छ ।

छनोट हुने मेडिकल अधिकृतहरुमा डा सुदिप राउत र डा अशोक कुमार शाह हुनुहुन्छ। स्टाफ नर्स तर्फ सुक माया गुरुङ, सम्झना गिरि , त्रिषना रानाभाट र लता सापकोटा छनोट हुनु भएको छ । रमण सापकोटा एच ए तर्फ भने आरोश उप्रेती , गंगाधर यादव र प्रकाश न्यौपाने ल्याब टेक्निसियनमा छनोट हुनु भएको छ । रेडियोग्राफर मा चिरन्जिबी पन्थी छनोट हुनुभएको छ ।

स्टाफ नर्सको बैकल्पिकमा सुस्मिता पौडेल , प्रमिला गौतम, सिर्जना राई, लेख क्षेत्री र निशा अधिकारी साथै ल्याब टेक्निसियनको बैकल्पिकमा मधु कुमार पाण्डे र दिननाथ ढुंगाना हुनुहुन्छ ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक