Connect with us

समाचार

लकडाउनकाे पालना हामी सबैले गरौँ – सामाजिक अभियान्ता निराज रानाभाट

Published

on

नेपालमा  मिति  २०७६  साल  चैत  ११  गते , मंगलबारदेखि  मिति  २०७७  साल  बैशाख  १५  गते , साेमबारसम्म  लकडाउन  भइरहेको  छ , अझै  कहिलेसम्म  लकडाउन  हुन्छ  थाहा  छैन । विश्वव्यापी  महामारीको  रूपमा  फैलिएको  काेराेना  भाइरस ( काेभिड  १९ ) ले  गर्दा  नेपालमा  लकडाउन  गरिएको  हो  भने  विश्वको  धेरैजसो  देशहरू अहिले  लकडाउनमा  रहेका  छन् ।

समाज  प्रतिको  धारण  राख्ने  सानै  उमेरदेखि  समाजसेवा  गर्ने  भावनाले  प्रेरित  निराज  रानाभाटज्यूूूूले  लकडाउनकाे  पालना  हामी  सबै  गरौँ  र  गर्नुपर्छ  भनेर  बताउनु  हुन्छ । काेराेना  भाइरस ( काेभिड  १९ ) बाट  आफू  पनि  बचौँ  र  अरुलाई  पनि  बचाऔँ  भनेर  सामाजिक  अभियान्ता  निराज  रानाभाटज्यूूले   बताउनुभयो । काेराेना  भाइरसबाट  बच्न   २०  सेकेन्ड  साबुनपानीले  राम्रोसँग  मिचेर  हात  धुनु  पर्छ  भनेर  सामाजिक  अभियान्ता  निराज  रानाभाटज्यूूले  सम्पूर्णलाई  सुझाव  दिनुभएको  छ । यो  लडकाउनकाे  समयमा  देश  तथा  विदेशमा  अहिले  धेरैजसो  व्यक्तिहरु  खाना  र  पानीबाट  बन्चित  भइरहेका  छन्  ।

यो  समयमा  धेरै  सामाजिक  अभियान्ताहरुले , कलाकारहरुले  स्थानीय  निकायहरुले  र  सरकारी  निकायहरुले  राहत  तथा  अत्यावश्यक  सामग्री  वितरण  गरिरहेका  छन् । सामाजिक  अभियान्ता  निराज  रानाभाटज्यूूले  पनि  आफूले  राहत  तथा  अत्यावश्यक  सामग्रीहरु  वितरण  गर्ने  साेच  भएकोे  तर  उहाँको  आफ्नै  विभिन्न  कारणले  यो  काम  गर्न  नपाएको  बताउनु  हुन्छ , सकेसम्म  उहाले  पनि  छिटो  यो  कार्यक्रम  गर्ने  भनेर  बताउनु  भएको  छ । सामाजिक  अभियान्ता  निराज  रानाभाटज्यूूकाे  मनमा  बालबालिकाहरु, महिलाहरु, मजदुरहरु, गरिबहर, असहायहरु, अशक्तहरु  र  वृद्ध  व्यक्तिहरुलाई  राहत  तथा  अत्यावश्यक  सामग्रीहरु  र  सडकमा  रहेका  जनावर  तथा  चराचुरुङ्गीहरुलाई  खानेकुरा  दिन  चाहेको  बताउनुभयो ।

सामाजिक  अभियान्ता  निराज  रानाभाटज्यूूकाे  नेपालकाे  गण्डकी  प्रदेश  ( प्रदेश  नम्बर  ४ ) मा  पर्ने  लमजुङ  जिल्लाको  मध्य  नेपाल  नगरपालिका – ०९ , भोर्लेटारमा  मिति  २०५६  साल  साउन  २५  गते , मंगलबार  जन्म  भएको  थियो  भने  अहिले  उहाँ  वाग्मती  प्रदेश  ( प्रदेश  नम्बर  ३ ) मा  पर्ने  चितवन  जिल्लाको  भरतपुर  महानगरपालिका – ०५ , नारायणपुरमा   बस्ने  गर्नुहुन्छ ।

देशको  ७७  वटै  जिल्लामा  काेहि  व्यक्तिहरुले  आफूले  राहत  तथा  अत्यावश्यक  सामग्रीहरु  अहिलेसम्म  पाउनु  भएको  छैन  भने  सामाजिक  अभियान्ता  निराज  रानाभाटज्यूूलाई   ९८४५४२२५०२  अथवा  ९८०९१८९१११  नम्बरमा  सम्पर्क  गर्नुहोला  साथै  उहालाई  सामाजिक  संजाल  पनि  आफ्नो  कुराहरू  बताउन  सक्नुहुन्छ । सामाजिक  अभियान्ता  निराज  रानाभाटज्यूूले  यो  माथिकाे   नम्बरमा  सम्पर्क  गर्नु  भनेर  बताउनुभएको  छ , यदि  अहिलेसम्म  राहत  तथा  अत्यावश्यक  सामग्रीहरुकाे  समस्या  छ  भने  सामाजिक  अभियान्ता  निराज रानाभाटज्यूूले  आफ्नो  व्यक्तिगत  तर्फबाट  अथवा  स्थानीय  निकायलाई  तथा  सरकारी  निकायलाई  खबर  गरेर  सहयोग  गर्ने  बताउनुभएको  छ ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक