Connect with us

राजनीति

परिषद्काे अनलाईन प्रतियाेगिता सम्पन्न ।

Published

on

काठमाडौँ , १८ वैशाख । प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद्, नेपालले राष्ट्रव्यापी आयाेजना गरेकाे अनलाईन प्रतियाेगिताकाे नतिजा सार्वजनिक गरेकाे छ । आज विद्यार्थी दिवसकाे अवसर पारेर परिषद्ले नतिजा सार्वजनिक गरेकाे हाे ।

अनलाईनका माध्यमबाट गरिएकाे कविता प्रतियाेगितामा कैलालिका शेर साउद प्रथम हुदाँ माेरङका आयुष ढुंगेल द्वितीय भएका छन्, भने काठमाण्डाैका सबिन घिमिरे तृतीय भएका छन् । त्यस्तै कपिलवस्तुका पवन अधिकारी र चितवनका आशुताेष कण्डेलले सान्त्वना स्थान हासिल गरेका छन् ।

निवन्ध प्रतियाेगिता तर्फ कास्कीकि एलिसा देवकाेटा प्रथम हुँदा दाङका सुशिल गिरी द्वितीय भएका छन भने दार्चुलाका अनिल चन्द्र जाेशी तृतीय भएका छन् । सल्यानका विपिन भण्डारी र नवलपुरका अनुराग कण्डेलले सान्त्वना स्थान प्राप्त गरेका छन् ।

यस्तै चित्रकला तर्फ काठमाण्डाैकि विनिता वसाइली प्रथम भएकि छन् । रूपन्देहीकि ऋचा पन्थी द्वितीय हुँदा नवलपुरका पुष्पा सापकाेटा तृतीय भएकि छन् । साथै काठमाण्डाै कि अनुषा थापा र नवलपुरका प्रतिक सापकाेटाले सान्त्वना प्राप्त गरेका छन् ।

वक्तृत्वकला प्रतियाेगितामा चितवनकि दिक्षा चचालिसे प्रथम हुदाँ माेरङकि सुप्रिया खड्का तृतीय भएकि छन् । त्यस्तै कास्कीकि कृतिका त्रिपाठी तृतीय भएकि छन् । कास्कीकि आकृति सापकाेटा र तनहुँका विष्णु प्रसाद काफ्लेले सान्त्वना प्राप्त गरेका छन् ।

हस्तलिखित प्रतियाेगिता तर्फ माेरङकि सुप्रिया खड्का प्रथम हदाँ काठमाण्डाैकि दावा थिङ्ग द्वितीय भएकि छन्, भने काठमाण्डाैकै एन्जिला वस्याल तृतीय भएकि छन् । त्यस्तै काठमाण्डाैका दिलाशा वराम र पर्साकि प्रिती चाैधरीले सान्त्वना पाएका छन् ।

उक्त प्रतियाेगितामा प्रथम हुनेले पाँच हजार एक सय, द्वितीय हुनेले तीन हजार एक सय र तृतीय हुनेले दुई हजार एक सय नगद पुरस्कार सहित प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका छन् ।

प्रत्येक विधामा दुई दुई जनाले सान्वना पुरस्कार स्वरूप एक हजार एक सय नगद र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेकाे परिषद्का राष्ट्रिय महासचिव सुरेन्द्र प्रसाद भट्टले जानकारि दिनुभयाे ।

प्रतियाेगितामा कक्षा ६ देखि १२ सम्मका विद्यार्थी सहभागि भएका थिए ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक