Connect with us

Banner

रोट्रयाक्ट क्लब अफ चितवनको नयाँ नेतृत्व चयन

Published

on

रोट्रयाक्ट क्लब अफ चितवनको नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । हालै सम्पन्न भएको क्लबको दोश्रो एसेम्बलीले सन् २०२०/२१ का लागि रोशन खरेलको अध्यक्षतामा नयां कार्य समिति चयन गरेको छ ।एसेम्बलीको अध्यक्षता वर्तमान अध्यक्ष गोविन्द थापाले गरेका थिए ।

खरेल अध्यक्ष भएसंगै निर्वाचित अध्यक्षमा सौगात अर्याल तथा मनोनित अध्यक्ष मा अच्युत न्यौपाने चुनिएका छन । उपाध्यक्षहरुमा प्रभा गुरुङ, प्रवेश बास्तोला र प्रभास रोय सचिवमा भोजराज लम्साल सह सचिवमा निशा रेग्मी, कोषाध्यक्षमा अमृत सापकोटा, सुप्रिया खड्का चुनिएका छन् ।
कार्य समितिमा ४ जना डाईरेक्टरहरु क्रमश सोनिस श्रेष्ठ, विक्रम शाह, सन्तोष भट्टराई, युगल श्रेष्ठ सम्पादक दीनानाथ ढुंगाना सर्जेन्ट एट आर्म संजीव यादव इन्ट्रयाक्ट संयोजक दिक्षान्त प्रधान र पब्लिक रीलेशन अफिसर रजनी खाती गरि १९ जनाको बोर्ड गठन गरिएको छ ।

कार्यक्रममा मातृ क्लब चितवन रोटरी क्लबका अध्यक्ष राजु पौडेल निर्बाचित अध्यक्ष रोशन पिया, क्लबका संस्थापक अध्यक्ष निरञ्जन प्रधान लगायत अधिकांश पूर्व अध्यक्षहरु उपस्थित भई नयाँ कार्य समिति लाई बधाई तथा शुभकामना प्रदान गर्नुभएको थियो ।

समाजिक सेवाभाव ‘फेलोशिप सँगै सेवा’ भन्ने मुलनारा बोकेको रोट्रयाक्ट क्लब विश्व स्तरमा स्थापित संसारकै ठुलो र प्रतिष्ठित रोटरी क्लवको युवा लक्षित अन्तराष्ट्रिय क्लब हो भने चितवन रोट्रयाक्ट क्लब चितवनमा परिचित, रोट्रयाक्ट डिष्ट्रिक्ट ३२९२ नेपाल भुटानको दोश्रो तथा अब्बल क्लबको रुपमा रहेको छ ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक