Connect with us

Banner

नारायणगढ जेसिजको आयोजनामा अनलाईन अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

Published

on

नारायणगढ जेसिजको आयोजनामा अन लाईन अन्तरक्रिया कार्यक्रम आज सम्पन्न भएको छ। ‘मेरो देश म आफै बनाऊँछु ‘ भन्ने बिषयमा जूम मार्फत अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको कार्यक्रम संयोजक शाखा उपाध्यक्ष राजेश ढकालले जानकारी दिनु भयो।

मुख्य बक्ताको रुपमा नेपाल सरकारका पूर्व महान्यायधीबक्ता तथा बरिष्ठ अधिबक्ता प्रा डा युबराज संग्रौलाको उपस्थिति रहेको उक्त कार्यक्रममा नेपाल जेसिजका राष्ट्रिय अध्यक्ष अशोक शंकर , शाखा अध्यक्ष अनोज जोशी लगायतका राष्ट्रिय पधाधीकारी सहित १५० जनाको उपस्थिति रहेको थियो।

कार्यक्रममा अहिले देशको सिमाको बिषय देखि बन्दाबन्दिको प्रभावको बारेमा चर्चा भएको थियो। प्रमुख बक्ता संग्रौलाले युवाहरु अब उत्पादनमुलक क्षेत्रमा लग्नु पर्ने र देशलाई आत्मनिर्भर बनाउनु पर्नेमा जोड दिनु भयेको थियो । संग्रौलाले सिमाको बिषयमा उपलब्ध प्रमाणहरुको पनि चर्चा गर्नु भएको थियो। कृषिप्रदान देश भनिएतापनि अर्बौको कृषि सामग्री आयात हुनुमा दुख ब्यक्त गर्दै आधुनिक कृषि मार्फत कृषिक्रान्ति गरेर आत्मनिर्भर हुन सकिने धारणा राख्नु भएको थियो।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक