Connect with us

समाचार

हिजो राइफल चलाए आज डोजर चलाउदै छु – घोरासैनी

Published

on

तत्कालीन नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी माओवादीले संचालन गरेको जनयुद्धमा २०५९जेष्ठ २५ गते बाट मध्यकमाण्ड ४ न: कम्पनीमा आफू पुर्णकालिन भुमिगत हुनु भएको जयराम घोरासैनी अहिले डोजर चलाइ रहनु भएको छ।

सम्पुर्ण अपरेटरहरु एउटै चौतारीमा बसेर अनेकौ अफ्ट्यारा, दुख, कठिनाइ संग मिलेर सामना गर्ने उदेश्य लिएर डोजर अपरेटर तथा सवारी चालक संघ का अध्यक्ष अर्थात अपरेटर्स भिजन कर्पोरेसनको अभियान्ता टिबी विश्वकर्मा ‘हिमाल’ हरेक जिल्लाको प्रगतिशील, बुद्धिजीवी र समाजसेवी अपरेटरको खोजी अभियान लिएर काभ्रे जिल्ला पनौती नगर पालिका १२ पुग्दा कोरोनात्रासको विषम महामारी भरी आफ्नो घरमा भाडामा बस्ने हरु सबै संग कोठा भाडा न लिने घोषणा गर्नु भएको सफल व्यावसायी तथा बरिस्ट समाजसेवी हरीहर लामिछाने को रोषीखोला रोडा ढुङ्गा उद्द्योगमा एक्सावेटर चलाइ रहनु भएको ३१ वर्षीय जयराम घोरासैनी संग भेट भएको हो।

२०६२ साल माघ ८ गते मकवानपुर जिल्लाको फापरवारी झुर्झुरे भिडन्तमा कन्चेट पाखुरा र ढाडमा गोली लागि घाइते हुनु भएको घोरासैनी जनक्रान्ती घाइते योद्धा संघको सदस्य पनि हुन। धेरै ठाउको सैन्य कार्बाहीमा सहभागी घोरासैनी २०६२ चैत २४ गते सिन्धुपाल्चोक थोकरपामा बर्तमान सभामुख अग्नि सापकोटालाइ गोली लाग्दा समेत संगै रहेको बताउछ्न। जनमुक्ति सेना नेपाल तेस्रो डिभिजन बेथान स्मृति ब्रीगेड गैरीबारी चितवन बाट २०६३ चैतमा प्लाटुन भि.सी दर्जा सहित स्वेच्छिक अवकाश लिएर आफ्नो घर फर्केका घोरासैनी २०६८ सालदेखि डोजर सिकेर चलाइ रहेको र काभ्रे जिल्ला बाट अपरेटर हितको लागि जस्तो सुकै जिम्मेवारी लिन तयार रहेको बताउनु भएको छ।

टीका बहादुर बिश्वकर्मा भरतपुर 15

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक