Connect with us

विचार

देश नै रहेन भने हामी नेपाली रहौला कहाँ ? – गणेश सिंह पुजारा

Published

on

बिस्व कोरोना संग लडिरहेको छ।, मेरो देशका जन्ताहरू भोकभोकै मर्दैछन । हाम्रो देशको करोन्टाईनको स्थिति नाजुक छ नामको मात्रै करोन्टाईन गाई, भैसी र बाख्रा हरू गोठमा थुनेजस्तै जन्तालाइ करोन्टाईन मा राखेको छ कुनै सामाजिक दुरी छैन, कुनै ब्याबस्था छैन। करोन्टाईन मा बसेका जन्तालाइ चेक गर्नु PCR र RDT किट छैन यी नालायक नेताहरू भने राष्ट्रिपति गलैचा फेर्दैछन रे , प्रधानमन्त्री राष्ट्रघाति MCC सम्झौता पास गर्दैछन । यो दुई तिहाईको सरकार का भरौटेहरू स्थानिय सदस्य देखी लिएर उच्च पदमा बसेका नेताहरू भ्रस्टाचार नगरेको कसैलेपनी छैन , देश कसरी समृद्ध बन्छ ?

देशमा करोनाको कहर बढी रहदा नेपाल सरकार , प्रदेश सरकार स्थानिय सरकार ले ब्याबस्थित ढङ्गले जन्तालाइ कोरोना बाट बचाउनू छोडेर कानमा तेल हालेर मौनछन । देशको नारीहरूको लागी कुनै रोजगार छैन नलायक राष्ट्रपति बिद्या देवी भण्डारी ले डेढ अर्वको हेलीकेप्टर , १८ करोड़ को गाडी चढ्ने, जन्तालाइ कोरोना रोगबाट बचाउन छोडेर जन्ताको लागी करोन्टाईन ब्याबस्था गर्नु छोडेर यो माहामारीको समय १ करोड को गलैचा फेर्न बजेट छुट्याउने कस्तो विडम्बना छ ।

देश कङ्गाल भएपनी,जनता भोक र रोगले आक्रान्त भएपनि, गरिबी/भ्रष्टाचार/हत्या हिंसा/अन्याय अत्याचारले देश जर्जर भएपनि करोडौंको कार्पेटमा हिड्ने,करोडौंको गाडी र अरबौको हेलिकप्टर चढ्ने तथा आलिसान दरबारमा बसेर जनताको रगत पसिनामा पौडी खेल्ने यी महारानी राष्ट्रपति लगायत देश बेचुवा नेताहरूलाई अब लेखेट्ने सयम आईसकेको छ ।

जागौ युवाहरू आ- आफ्नो ठाउबाट उठौ बेलैमा होस् पुर्याउ भ्रस्टाचारी हरूलाई ठाउको ठाउ तह लगाउ, MCC बीरूद्र आवाज उठाउ राष्ट्र र नेपाली जन्तालाइ विदेशी को गुलाम हुन बाट बचाउ , हाम्रो माहाकालि नगरपालिका दोधरा चाँदनी को स्थानीय सरकारले चाहेको भए यहा का जन्ताहरुको लागी धेरै गर्नु सक्थ्यो तर लकडान हुने बित्तिकै पूर्व तयारी नगरेको हुनाले भारत बाट आएका कोरन्टाईनमा बसेका स्थानिय नागरीक हरूले दुःख र कस्ट भोगीरेका छन , यहाको करोन्टाईन मा एउटा तातो पानी पिउने ब्याबस्था पनी गरेको छैन नरगारपालि र वड़ा ले ।

अहिलेसम्म करोन्टाईन मा बसेका नागरीक हरूले जे जति दुखपायो ठिकैछ अब आउने नागरिक हरू को लागी यहाको मेयर उपमेयर र वड़ा अध्यक्ष ज्यु हरूले स्वास्थ्य, खाना , र करोन्टाईन को सुलभ ब्याबस्था मिलाउन म गणेश सिंह पुजारा लगायत वर्ड नम्बर 2 का पुर्णा आधार विद्यालय को करोन्टाईन मा बसेका सम्पूर्ण साथि भाईहरूको आग्रह पनी छ ।

🇳🇵जय चन्द्र शुर्य🇳🇵
गणेश सिंह पुजारा
जय वीर गोर्खालि
देश नै रहेन भने हामी नेपाली रहौला कहाँ ??

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक