Connect with us

नारायणी सेरोफेरो

लिओ क्लब अफ रत्ननगर पीस संस्थापक र अध्यक्षमा सुबाश अर्याल

Published

on

लिओ क्लब अफ रत्ननगर पीस संस्थापक र अध्यक्षको रूपमा सुबाश अर्याल हुनुभएको छ। लायन्स क्लव अफ रन्त्नगर पीस यस क्लबको स्पोन्सर क्लवको रूपमा रहनुभएको छ। क्लब सुरवात हामीले covid १९ को अन्तरमा गरेका हौं। यस क्लब सञ्चालन गर्न धेरै कठिनाइहरू पनि आएको र हामी अहिले विभिन्न इन्टरनेटको माध्यमबाट जुम एप बाट सञ्चालन गरी यो क्लब गठन गरिएको हो। करिब एक महिना जुम मीटिंग पछि हाम्रो यो क्लब अधिकरित रूपमा आएको छ। लियो क्लब अफ रत्ननगर पीस रहनुभएका युवाहरु नै भोलिका देशका करणधारहरु हुन।अहिले हामी त्यो परिस्थितिबाट गुजर्री रहेका छौ। हामीले देख्न सक्छौ विभिन्न देशहरू मानव शक्तको आभाव पनि महसुस भएको छ। यस क्लब द्वारा हामी हाम्रो युवा मानव शक्तिको रूपमा विभिन्न कार्य शलै काम गर्न सक्छौ। आफ्नो अन्य विषम परिस्थिति जस्ता थुप्रै कुराहरू हामीले सहयोगको भावना लिएर हामी लियो क्लब अफ रत्ननगर पीस सञ्चालनमा लिएका हौं।

लिओ क्लव सुरुवाती चरण भएकोले हामी निर्वाचन इन्टरनेटको माध्यमबाट गरेका हौं। सल्लकार अनिश पाठक, प्रथम उपाध्यक्षमा निश्चल ढकाल ,द्धितिय आशिक उपरकोटी , संयुक्त कोषाध्यक्षमा निशान कँडेल, पीआर बिग्यस दुलाल, टुइस्टरमा नविना केसी ,टेमरमा सन्तोष अर्याल , क्लब निर्देशकमा शिव पौडेल , मिलन सुवेदी , रवि गिरी, संदेश श्रेष्ठ र श्रेाङगाना थापा त्यसै गरी हाम्रो यस क्लबमा ३४ सदस्यहरु छन्।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक