Connect with us

भिडियो

अशोक दर्जीको पहिलो एकल गीत सार्वजनिक – (भिडियो सहित)

Published

on

बाल गायक अशाेक दर्जीकाे पहिलाे एकल गीत प्रणाम सार्वजनिक भएकाे छ । धन बिनाकाे धन ठुलाेकि मन बिनाकाे धन ..? गीतबाट निकै चर्चामा आएका दर्जीको पहिलो एकल गीत सार्वजनिक भएको हो । उनले गायक टंक बुढाथोकी र एआर बुढाथोकीसंगै गाएको गीत ‘आमा जस्ती राम्री कोइ छैन संसारमा पनि धेरैले रुचाएका थिए ।

यसअघि पनि धरै गीतमा आवाज दिइसकेका उनको यो पहिलो एकल गीत हो । प्रणाममा आवाज अशोक दर्जीको रहेको छ भने गीतमा शब्द, संगीत र संगीत संयोजन गायक तथा संगीतकार टंक बुढाथोकीको रहेको छ । गीतमा अशोक संगै एआर बुढाथोकीको अभिनय रहेको छ । टंक बुढाथोकी युट्युव बाट सार्वजनिक गीतमा राम्रो प्रतिक्रिया आइरहेको छ ।

कुनै बेला सडकमा गीत गाउदै हिड्ने अशोक सामाजिक संजालमा भाइरल बनेका थिए । भाइरल बनेका उनलाई देश बिदेशमा रहेका थुप्रै नेपालीहरुले माया दिएका थिए । त्यहि मायाको कारण अहिले पनि अशोक गीत अत्यधिक रुचाइने गरिएको पाइन्छ

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक