Connect with us

Banner

सुनको मूल्य आइतवार तोलाको रू.१ लाखको हाराहारीमा

Published

on

साउन १८, काठमाडौं । नेपाली बजारमा पहेंलो धातु सुनको मूल्य आइतवार तोलाको रू.१ लाखको हाराहारीमा पुगेको छ । अघिल्लो दिनको तुलनामा रू.३०० ले बढेर छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रू.९९ हजार ६०० मा कारोबार भइरहेको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले बतएको छ ।

महासंघका अनुसार गत शुक्रवार छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रू. ९९ हजार ३०० रहेको थियो । यसैगरी महासंघले आइतवरका लागि तेजाबी सुनको  मूल्य भने रू.९९ हजार १६० तोकेको छ ।चाँदीको  मूल्य भने आइतवार प्रतितोला रू.१ हजार २३०  मा कारोबार भइरहेको छ ।

अन्तरराष्ट्रिय बजारमा बढेको सुनको मागका कारण नेपाली बजारमा पनि  सुनको मूल्य निरन्तर बढीरहेको व्यवसायीहरुले बताएका छन् । अन्तरराष्ट्रियस्तरमा नै लगानीका लागि सुरक्षित क्षेत्रको रुपमा सुनलाई मानिएको कारण पनि सुनको मूल्य बढेको हो ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक