Connect with us

कोरोना

उपत्यकामा १२७ सहित मुलुकभर थपिए ६४१ सं’क्रमित

Published

on

काठमाडौ । नेपालमा आज ठूलो संख्यामा कोरोना पुष्टि भएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ६४१ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । सं क्रमितमा काठमाडौं उपत्यकाका मात्रै १७२ जना रहेका छन् । पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौँमा १२६, ललितपुरमा ३८ र भक्तपुरमा ८ जना सं’क्रमित देखिएका हुन् ।

स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता जागेश्वर गौतमले दैनिक अपडेटमा तीन जिल्लाका १७२ जनामा संक्रमित थपिएको जानकारी दिए । प्रवक्ता डा जागेश्वर गौतमले आइतबारको नियमित प्रेस ब्रिफिङमा सं’क्रमितको कुल संख्या २६ हजार ६६० पुगेको जानकारी दिए । पछिल्ला दिनमा राजधानीमा सं’क्रमितको संख्या बढेको छ ।

यस्तै हालसम्म निको हुनेको संख्या १७ हजार ३३५ पुगेको छ भने निधन हुनेको संख्या १०४ पुगेको छ । आइतवार २ जना सं’क्रमितको निधन भएको छ।स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार गत २४ घण्टामा १२ हजार २४३ जनामा पीसीआर परीक्षण गरिएकोमा ६४१ जनामा कोरोना  पुष्टि भएको हो ।

मन्त्रालयका अनुसार हालसम्म क्वारेन्टाइनमा रहनेको संख्या १५ हजार २४३ रहेको छ । यसैगरी आज १३४ जना कोरोना जितेर डिस्चार्ज भएका छन्। योसँगै हालसम्म कोरोना जितेर डिस्चार्ज हुनेको संख्या १७ हजार ३३५ रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।आज पर्सामा एक जना पुरुष र मोरङमा एक जना महिलाको कोरोनाबाट नि’धन भएको पुष्टि भएको छ ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक