Connect with us

कोरोना

काठमाडौमा २०० संक्रमितः निधन हुनेको संख्या १२६ पुग्यो

Published

on

काठमाडौं । मुलुकभर पछिल्लो २४ घण्टामा ७०७ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ। बिहीबार कोरोना पुष्टि भएकामध्ये १९२ महिला र ५१४ पुरुष रहेका छन् । यो सहित संक्रमितको संख्या २९ हजार ६४५ पुगेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा। जागेश्वर गौतमले जानकारी दिए।

काठमाडौं उपत्यकामा मात्र थप २०० जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ। विभिन्न प्रयोगशालमा गरिएको परीक्षणमा उपत्यकामा थप २०० जनामा कोरोना पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा। जागेश्वर गौतमले जानकारी दिए। बुधबार मात्रै १५९ जनामा कोरोना पुष्टि भएको थियो।

काठमाडौंका १७४ जना, भक्तपुरका ८ जना र ललितपुरका १८ जनामा कोरोना भाइरस पुष्टि भएको मन्त्रालयका प्रवक्ता डा।गौतमले जानकारी दिए। पछिल्लो २४ घण्टामा २६३ जना कोरोना जितेर डिस्चार्ज भएका छन्। योसँगै कुल डिस्चार्ज हुनेको संख्या १७ हजार ९६४ पुगेको छ।
मन्त्रालयका प्रवक्ता गौतमका अनुसार संक्रिय संक्रमितको संख्या ११ हजार ५५५ रहेको छ । अहिले क्वारेन्टाइनमा ११ हजार ७६८ जना रहेका छन् ।

मन्त्रालयका अनुसार २४ घण्टामा ६ जनाको निधन भएको छ । निधन हुने मध्ये दुई महिला र चार पुरुष रहेका छन् । काठमाडौंकी एक महिला, मकवानपुर, सप्तरीका एकएक पुरुष र पर्साकी एक महिला र दुई पुरुषको २४ घण्टामा निधन भएको हो । योसँगै कोरोनाले ज्यान गुमाउने १२६ पुगेका छन् ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक