Connect with us

खेलकुद

नक्कली पासपोर्ट प्र’करणःगल्ती स्वीकारेपछि रोनाल्डोन्हो अब ब्राजिल फर्कन पाउने

Published

on

पाँच महिना पाराग्वेस्थित एक घरमा आफ्नो दाई रोबर्टो एसिससँग नजरबन्द रहेका रोनाल्डिन्हो अब घर फर्कन पाउने भएका छन् । देशमा प्रवेश गर्नका लागि न’क्कली पासपोर्ट प्रयोग गरेको आ’रो’पमा गत मार्चमा दुई जनालाई प’क्राउ गरिएको थियो ।

अप्रिलमा दुईजनाको तर्फबाट वकिलले १।६ करोड डलर धरौटी बुझाएपछि उनीहरुलाई जेलबाट सारेर मु’द्दाको सुनुवाइ हुँदासम्म एक होटलमा न’जरबन्द गरिएको थियो ।

दो’षी ठहर भएमा दुई जनाले ५ वर्षसम्म जे’ल सजाय भोग्नुपर्ने हुन्थ्यो । तर, दुवैले न’क्कली पासपोर्ट प्रयोग गरेको स्वीकार गर्दै ज’रि’वाना रकम तिरेका छन् । यसमा रोनाल्डोले ९० हजार डलर र एसिसले १ लाख १० हजार डलर ज’रिवाना रकम तिरेका हुन् । ए’सिसको पाराग्वेमा आ’प’राधिक रेकर्ड रहनेछ भने रोनाल्डिन्होको रहनेछैन ।

यो पनि
रोनाल्डिन्होलाई जे’ल पुुर्‍याउने १० वर्षे ओ’रालो यात्रा
एसिसले दुई वर्षसम्म ब्राजिल छाड्न पाउनेछैनन् र २४ महिनाको अन्तरालमा समय–समयमा रियो दि जनेरियोका अधिकारीहरु सामु उपस्थित हुनुपर्नेछ । बार्सिलोना, एसी मिलान र पीएसजीका पूर्वस्टार रोनाल्डिन्हो अब चाहेको समयमा ब्राजिल फर्कन पाउनेछन् ।

एक प्रचारात्मक कार्यक्रममा पाराग्वे पुगेका दुई दाजुभाईले सुरुमा न’क्कली पासपोर्ट प्रयोग गरेको कुरा अस्वीकार गर्दै आएका थिए । प’क्राउ परेपछि उनीहरुले ३२ दिन जे’लमा बिताएका थिए । अप्रिलको अन्त्यतिर सम्म पनि एक टेलिभिजन अन्तरवार्तामा रोनाल्डिन्होले उनी र उनको दाईलाई पासपोर्ट न’क्कली भएको थाहा नभएको बताएका थिए ।

केही समयअघि रोनाल्डिन्होले जेलमा फुटबल खेलेको भिडियोहरु भा’इ’रल बनेको थियो ।

स्रोतः गोल डटकम

 

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक