Connect with us

नारायणी सेरोफेरो

श्रीमती मिडियामा आएको १२ घण्टा नहुँदै २५ लाख रुपैया ऋण बोकाएर बेपत्ता भएका श्रीमान फेला परे, त्यसपछि के भयो (भिडियो हेर्नुस्)

Published

on

काठमाडौ । श्रीमतीलाई २५ लाख रुपैया ऋण बोकाएर बे’पत्ता भएका रुकुमका एक पुरुष श्रीमती मिडियामा आएको १२ घण्टा नबित्दै फेला परेका छन् । तीन बच्चाको आमालाई छोडेर हिडेका उनका श्रीमान श्रीमती मिडियामा आएको केही वर्षमा फेला परेका हुन् । उनी काठमाडौमै फेला परेका छन् । रुकुमकी हिरा वलीका श्रीमान काठमाडौमा फेला परेका हुन् ।

विदेश जान ऋण लिएका उनले अहिले श्रीमाती र छोरीहरुलाई वास्ता गर्दैनन् । श्रीमानले वास्ता नगरेका कारण क्या’न्सर भएकी उनकी छोरीको बालकान्ती अस्पतालमा निधन भएको छ । अब उनका काखमा २ छोरी छन् । हिरा वली रुकुमकोटकी उनी विवाह भएर महत ३ नम्बर वडामा गएकी थिइन् भूमी गाउँपालिकाका तिलक वलीसंग विवाह भए पनि उनीहरुको बीचमा सम्बन्ध विग्रिएको छ । उनी रुकुमवाट बसाई सरेर दागं आए पछि उनका श्रीमान साउदी अरव गएका हुन् । श्रमतीलाई ९ महिनाको गर्भवती अवस्थामा छोडेर गएका उनी अहिले ४ वर्ष पछि फेला परेका हुन् ।

उपचारको लागि एक्लै भौतारीएकी हिराले छोरीलाई बचाउन पनि सकिनन् । छोरी बितेको ९ महिना पछि उनी काठमाडौ आएर बसे । उनले मलाई माया लाग्छ भने काठमाडौ मलाई लिन आउ भने उनले त्यती बेला पनि ऋण खोजेर काठमाडौ लिन गएर घर लिएर आइन् र घर आएर एक वर्ष बसे । उनको पेटमा अर्को बच्चा आएको थियो ।

श्रीमती गर्भवती भएको ९ महिनामा उनी फेरी कुबेत गएका थिए । उनी फेरी बेपत्ता भएपछि उनी मिडियामा आएकी हुन् । श्रीमतीलाई पनि सम्पर्क नगर्ने, ऋण लिएको पैसा पनि नतिर्ने गरेपछि महिला मिडियामा आएकी हुन् । उनले अहिले पनि उनर्ला आफ्नो श्रीमतीको दर्जा नदिने बताए । उनले भने, उ मेरो श्रीमती हो तर म अब उसलाई श्रीमती मान्दिन ।

श्रीमानले लिएको ऋण नतिरिदिएपछि साहुअरु आएर घरमा आएर भन्न थालेका छन् । विदेश जाँदा र आफ्नो जिवन चलाउँदा लिएको ऋण लिएका थिए

। अहिले त्यो बढेर झण्डै २५ लाख पुगकेो छ । श्रीमान वेपत्ता छन्, ऋण तिर्ने वास्ता नगरेका कारण उनले मिडियाको सहारा लिएकी थिइन् ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक