Connect with us

Banner

चितवनमा युवा उद्धमी सम्मेलन सुरु,भोलि पूर्व अर्थ मन्त्रि सुरेन्द्र पाण्डेले सम्बोधन गर्ने

Published

on

आस्विन ०२ , भरतपुर। तिम्रो कवाडी वाला ले आयोजना गरेको युवा उद्धमी सम्मेलन आज बाट सुरु भएको छ। जूम मार्फत गरिएको सम्मेलममा विभिन्न मध्यमबाट ५०० जना भन्दा बढी सहभागी रहेका आयोजक सौगात तिवारीले जनाएका छन्।

चितवनमा रहेर काम गरिरहेका युवा उद्धमीलाई लक्षित गरेर आयोजना गरेको कार्यक्रममा प्रमुख बक्ताको रुपमा जीवा लामिछानेले सम्बोधन गर्नु भएको थियो। उहाँले आफ्नो ब्यबसायिक पृष्ठ भुमि देखि उद्धमीहरुले ख्याल गर्नु पर्ने कुरा राख्नु भएको थियो। कुनै पनि व्यबसायमा आर्थिक पुंजी भन्दा पनि बैचारिक तथा चारित्रिक पुंजीले धेरै ठुलो असर गर्ने कुरामा उहाको जोड थियो।

साथै अन्य बक्ताहरुले आफ्नो अनुभवहरु प्रस्तुत गर्नु भएको थियो। आफ्ना बिगतका तिता मिठा अनुभवहरुले भविष्यमा थप उर्जा प्रदान गर्नेमा बक्ताहरु आशाबादी देखिनु हुन्थ्यो । सहभागीहरुले पनि आफ्नो जिज्ञासा बक्ताहरु समक्ष राखेका थिए।

भोलिको कार्यक्रममा खल्तीका संस्थापक अमित अग्रवाल , ग्यापू मार्केटका संस्थापक ज्ञानेन्द्र खड्का , युवा उद्धमी मन्च काठमाडौँकि संयोजक समिक्षा राई, बालाज पिज्जाका दिपक अर्यालको उपस्थिति रहने आयोजकले बताएका छन्। यसै गरि भोलिको कार्यक्रममा प्रमुख बक्ताको रुपमा नेपाल सरकारका पूर्व अर्थ मन्त्रि सुरेन्द्र पाण्डे रहनु हुने छ।

सहभागिताको लागि जूम आइडी 7221600379 र पसवोर्ड entrepreneur रहेको छ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक