Connect with us

Banner

हजुरलाई सबैले प्रयोग गरेका छन् डाक्टर साब।

Published

on

संदेश वाग्ले ।  भरतपुर । डा केसी निरन्तर अनुसन बसेका छन् तर किन, प्रत्येक अनुसनले नयाँनयाँ घटनाक्रम सिर्जना गरेको छ। डा केसीलाइ प्रयोग गरेर कतिले आफ्नो राजनीति सुनिश्चित गरे त कतिले सरकारसंग आफ्नो फाइदाको लागि माग राख्न सक्ने भए।

डा केसीले विगतका सम्झौता कार्यान्वयन लगायतका माग राख्दै ज्यान जोखिममा राखेर पटक पटक अनशन बसेका छन् कति सुनुवाइ भयो त कति हुने क्रममा नै छ।

काठमाडौँ हुदै उहाँको अनुसन जुम्ला सम्म पुगेको छ, खोइ अहिले १९ ‌औं चरणको सत्याग्रह सुरु भएको भन्नि सुनेको छु ।

डा केसी यति धेरै चोटी अनुसन बस्दा उहाँले आफ्नो सहयोगी डा साथिहरुलाई नैतिकता अहिले सम्म सिकाएको देखिन। डा केसी ज्यु आज सरकारी कोटामा पढेका जति पनि डाहरु छन् , तिनीहरुलाई सरकारले तिन वर्ष बोन्ड गरेर दुर्गम पठाउछ, एक चोटी सोधनुस तिनीहरु आफ्नो खुसीले गएका हो कि होइनन भनेर।

कृपया डा केसी ज्यु , मेरो बिन्ति छ कि आफ्नो सहकर्मी तथा समर्थकलाई काठमाडौँ मात्र केन्द्रित नहुनु , सरकारी कोटा ओगटेर निजीमा काम नगर्नु , सुगममा पाए काम गर्ने दुर्गम सरुवा भए राजिनामा दिने कार्य नगर्न अनुरोध गर्नु हुन्छ भन्ने अपेक्ष्या गर्दछु।

हिजो भर्खर चितवन मेडिकल कलेजको डाक्टरले उपचार गर्ने क्रममा एक नारी माथि निन्दनीय व्यवहार गरेको खबर सार्बजनिक भएको छ। यस्ता सार्बजनिक नभएका घटना धेरै छन् , कृपया उहाँहरुलाई पनि नैतिकवान बन्नु पर्छ भनेर सिकाउनु होला।

हजुरको माग जाहेज होलान तर हजुरको मागलाई प्रति पक्षले मात्र समर्थन गरेको देखेको छु। हजुर अनसन बस्न सुरु गरे पछि पनि ३ वोटा सरकार फेरी सके , हजुरको मागलाई प्रतिपक्षमा हुदा समर्थन गर्ने र सरकारमा गए पछि कानमा तेल हालेर बसेको हजुरले पनि देख्नु भएको होला।

हजुरलाई सबैले प्रयोग गरेका छन् डाक्टर साब।

सरकारी अस्पतालमा काम गर्दा गर्दै आफ्नो निजि अस्पताल दौडिने तपाईका सहकर्मी तथा समर्थक छन्। कुनै अस्पतालको ब्यबस्थापन समितिको अध्क्षयको पदको लागि मरिहत्ते गर्ने पनि तपाइकै सहकर्मी छन्, जब कि तिनीहरुलाई ब्यबस्थापन भनेको के हो र कसरी गर्नुपर्छ त्यो केहि थाहा हुदैन।

हामीले यो २१ औ श्ताप्दीमा डाक्टर भनेको भगवान मानेका छौ भगवानको रुपलिन सिक्नु पर्छ। जस्तै उदाहरणको :- जसरी हनुमानले सुर्यलाइ रातो फल भनेर खान गएको बेला बज्र खाएका थिए र पवन देबले आफ्नो छोरालाई यसरी बज्र प्रहार भएको भनेर बायुनै रोकेका थिए। त्यो क्रममा समस्त पृथ्बी जोगाउन सबै भगवान एक भएर पवन देबलाइ सम्जाएका थिए।

कृपया हजुरले अन्तरआत्माबाट सोच्नु होस् होइन भने अरु समस्त मान्य डाक्टर ज्युहरुले पबन देबलाइ सम्झायको जसरी डा केसीलाई सम्झाई बक्सियोस ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक