Connect with us

Banner

लकडाउनकाे बिचमै भरतपुर -५ का सबै बिधालयमा शिलान्यास समपन्न

Published

on

लकडाउनकाे बिचमा भरतपुर महानगरपालिका वडा नं ५ मा रहेका सबै सामुदायिक बिधालयकाे भबन निर्माण शिलान्यासले तिब्रता पाएकाे छ । केही समयअघि भरतपुर ५ कैलाशनगर मा.बि लाई ECD कक्षा संचालन गर्न २३ लाख त्यसै मा बि काे ४ काेठे भबनकाे ६६ लाख सहित शिलान्यास गरि निर्माण अगाडि बढि रहेकाेे छ भने ,भद्र कुमारी अाधारभुत प्रा. बि ४ काेठे भबन निर्माण शिलान्यास गरी सम्झौता भैसकेको साथै काम अगाडि बढकाे छ भने , अाज फेरि ताेरीखेत मा बि पनि एक कार्यक्रम बिच बिधालयकाे २ काेठा ढलान सहित शिलान्यास सम्पन्न भएकाे छ ।

उक्त ताेरीखेत मा.बि मा मञ्च तथा भबन मर्मतकाे लागि रू २० लाख बिनियाेजित भई काम पनि अघि बढेकाे छ ।।साे कार्यक्रममा भरतपुर महानगरकी मेयर रेणु दाहाल जि.बि.स समन्वय उपसभापति मुना श्रेष्ठ ,वडा अध्यक्ष पदमपाणी सुवेदी अन्य जनप्रतिनिधि ,स्कुलका शिक्षक, कर्मचारी, स्कुल ब्यवस्थापनका अध्यक्ष हरि शरण पाैडेल द्वारा शिलान्यास गरिएकाे थियाे ।

साे कार्यक्रम काे प्रमुख अतिथिकाे रूपमा बाेल्दै रेणु दाहालले भरतपुर ५ शहरी रूपमा बिकाश हुदै बिकाश निर्माणकाे क्रममा धेरै फड्को मारेकाे जानकारी गराउनु भयाे भने, कुनै बिकाश अायाेजनाकाे लागि जनता ,नागरिकहरू भरतपुर महानगर अाँउदा त्यसै रित्तो हात नफर्काएकाे अनुभव पनि बताउनु भयाे ।

त्यसै वडाका अध्यक्ष सबुदीले महानगरभित्र वडा नं ५ बिकाश निर्माणमा भरतपुरका सबै वडा मध्ये अगाडि रहेकाे बताउनुभयाे भने बिकाश निर्माण ले तिब्रता लिदा राजनीतिक प्रतिशाेध राख्नेहरू अत्तालिएकाे पनि बताउनुभयाे भने। साे कार्यक्रममा त्यसै वडाका बासिन्दा युवा नेता सागर पाठकले भरतपुर -५ मा एकै बर्षमा एउटै बाटाे २ कराेड भन्दा लागतमा समपन्न भईसकेकाे पनि जानकारी दिनु भयाे भने कार्यक्रममा विभिन्न संघसंस्था प्रतिनिधि समुदायकाे बिभिन्न ब्यक्तित्वकाे उपस्थितिमा सामाजिक दुरी कायम गरि समपन्न भएकाे थियाे ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक