Connect with us

Banner

प्रत्येक शनिवार ठिक ७ बजे देखि ८ बजेसम्म भरतपुर आस्पताल सरसफाई गरिने

Published

on

आज भरतपुर महानगरपालिका , भरतपुर अस्पताल र महानगर युवा संजाल र अरु विभिन्न संघसस्था वे ग्रुप, सन्देश फाउन्डेसन नेपाल , सेवा र बिकासका लागि युवा , दारी ग्याङ, बार्सा चितवन हेल्प फर ह्यपिनेस,लियो कल्ब , सामर्थ्य नेपाल सिस्टरहुड नेपाल , यात्रा ग्रुपको बिच संयुक्त छलफल कार्यक्रम आयोजना गरि आगामी दिनमा भरतपुर अस्पताल क्षेत्र सरसफाइ गर्ने अभियान साथ साथै अरु धेरै बिधामा छलफल गरियो।

उक्त कार्यक्रममा भरतपुर महानगरपालिकाको तर्फबाट महेन्द्र प्रसाद पौड्यालको उपस्तिथि रहेको थियो भने अस्पतालको तर्फबाट मे.सु डा जगन्नाथ तिवारी , अस्पताल बिकास समितिका अध्यक्ष डा भोजराज अधिकारी तथा सदस्य रमा धिमिरे, उद्योग संघका अध्यक्ष राजु पौडेल लगायतहरुको उपस्थिति रहेको थियो।

त्यस कार्यक्रम विभिन्न सङ्सस्थाका प्रतिनिधिहरुले अस्पतालमा देखेका समस्याहरुमा कुरा उठाउनु भएको थियो। आस्पतालमा आईपरेका समस्यलाई चाडैनै समाधान गर्ने भनि अस्पतालको भनाई रहेको थियो ।

अब अस्पताललाई देशकै सरसफाइ सहितको ,सरल सेबा मुलक नमूना अस्पताल बनाउन र त्यस कार्यमा महानगर युवा संजाल र विभिन्न सङसस्थालाइ हातेमालो गर्दौ जाने भनी र हरेक हप्ताको शनिवार ठिक ७ बजे देखि ८ बजे सम्म अस्पताल रूपान्तरनको निम्ति युवाहरुले समय दिनेभनी कार्यक्रम समापन गरिएको थियो।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक