Connect with us

समाचार

हुमागाईं समाज नेपालको पाचौं साधारण सभा सम्पन

Published

on

काठमाडौँ – लामो समय देखि सामाजिक गतिविधिमा क्रियाशील सस्था हुमागाईं समाज नेपालको पाचौं साधारण सभा सम्पन्न भएको छ। कोटेश्वर स्थित एक पार्टी प्यालेसमा शनिबार सम्पन्न सधारणसभाले डण्ड प्रसाद हुमागाईंको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको हो । सभाले बरिस्ठ उपाध्यक्षमा गोबिन्दप्रशाद हुमागाईं , उपाध्यक्षहरुमा गोकुल हुमागाईं, राम प्रशाद हुमागाईं र किशोर हुमागाईंलाई चयन गरेको छ।

नबगठित २५ सदस्यीय कार्यसमितिको कोषाध्यक्षमा राजकुमार हुमागाईं चयन हुनुभएको छ । त्यस्तै नबगठित कार्यसमितिको महासचिब मिठाराम हुमागाईं , सचिबहरु चन्द्रप्रशाद हुमागाईं र भानुभक्त हुमागाईं हुनुहुन्छ ।साधारणसभामा पुर्ब अध्यक्ष सोम प्रसाद हुमागाईं , निबर्तमान अध्यक्ष डा. पुस्पलाल हुमागाईं सहित हुमागाईं समाजका बिभिन्न प्रतिष्ठित व्यक्तित्वहरुको उपस्थिति थियो।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक