Connect with us

Banner

आज निकै शुभ छ यी ५ राशिको दिन

Published

on

२०७७ चैत ३१ गते मङ्गलबार मेष:- लगानीले अनुकूल लाभ दिनेछ। कामको प्रभाव वृद्धि हुनेछ। कुनै पनि पुरानो रोग अवरोधको कारण हुन सक्छ। सामाजिक कार्य गर्ने अवसर प्राप्त गर्दछ। घर बाहिरबाट सोधपुछ हुनेछ। कामको प्रभाव वृद्धि हुनेछ। कुनै पनि पुरानो रोग अवरोधको कारण हुन सक्छ। सामाजिक कार्य गर्ने अवसर प्राप्त गर्दछ। घर बाहिरबाट सोधपुछ हुनेछ। विरोध हुनेछ। आर्थिक नीति परिवर्तन हुनेछ। कार्यप्रणालीमा सुधार हुनेछ।

वृष:- तपाईंले धार्मिक अनुष्ठानहरूमा भाग लिने अवसर प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ। सत्संगको फाइदा हुन्छ। राज्य समर्थन प्राप्त हुनेछ। नाफाका अवसरहरू आउनेछन्। काममा सहयोगीहरूले तपाईंलाई सहयोग गर्नेछन्।लगानीले नाफा कमाउँछ। स्वास्थ्यमा ध्यान दिनु होला हुन।

मिथुन:- सवारी साधन, मेसिनरी र आगोको प्रयोगमा सावधानी अपनाउनुहोस्। विशेष गरी गृहिणीहरूले लापरवाही गर्नु हुँदैन। आवश्यक सामान हराउन सक्छ। ख,राब व्यक्तिले हानि गर्न सक्छ। अप्रत्याशित खर्चहरू देखा पर्नेछन्। कुनै पनि व्यक्तिको शब्दमा नआउनुहोस्।

कर्कट:- बोलीमा विचारपूर्वक शब्द प्रयोग गर्नुहोस्। प्रतिस्पर्धा को अभाव हुनेछ। राज्य समर्थन प्राप्त हुनेछ। वैवाहिक प्रस्ताव आउन सक्छ। व्यापार बढ्नेछ। समयमै सहयोगी महिला वर्गबाट ​​सहयोग प्राप्त हुनेछ। उच्च अधिकारीहरू काममा खुशी हुनेछन्। लगानी शुभ हुनेछ।

सिंह:- स्थायी सम्पत्ति को ठूलो सम्झौता ठूलो लाभ दिन सक्छ। तपाईले चाहेको रोजगार पाउनुहुनेछ। आर्थिक प्रगतिको लागि प्रयास सफल हुनेछ। समयमा ऋण चुक्ता गर्न सक्षम हुनेछ। बैंक-ब्यालेन्स बढ्नेछ। काममा शान्ति हुनेछ। शेयर बजारबाट लाभ हुनेछ। घर-परिवार सरोकार रहनेछ।

कन्या:- कुनै मांगलिक कार्य व्यवस्थित गर्न सकिन्छ। स्वादिष्ट भोजनको मजा लिन सक्षम हुनेछ। यात्रा लाभदायक हुनेछ। बौद्धिक कार्य सफल हुनेछ। कुनै ज्ञानी व्यक्तिको निर्देशन प्राप्त हुनेछ। स्वास्थ्यमा कमजोर रहन सक्छ। लेनदेनमा सावधान रहनुहोस्। फाइदा हुन्छ।

तुला:- आयमा निश्चितता हुनेछ। शत्रुहरू शान्त रहनेछन्। व्यवसायले व्यवसायबाट फाइदा लिन सक्छ। दु:खद खबर पाउन सकिन्छ, धैर्य राख्नुहोस्। भागदौडले अधिक स्वास्थ्यमा प्रभाव पार्छ। थकान र कमजोरी हुन सक्छ। बोलीमा कडा शब्द प्रयोग नगर्नुहोस्। अरूको शब्दमा नआउनुहोस्।

वृश्चिक:- यदि आवश्यक वस्तु समयमै उपलब्ध छैन भने मोहभंग हुनेछैन। त्यहाँ भइरहेको कार्यमा अवरोध हुनेछ। स्वास्थ्य कमजोर रहनेछ। काममा कुनै आपत्ति हुनेछैन। वैवाहिक प्रस्ताव पाउन सकिन्छ। सानो प्रयास संग, तपाईंले सफलता प्राप्त गर्दा खुशी हुनेछ। लगानीले फाइदा पुर्‍याउँछ।

धनु:- हतार र लापरवाहीको कारण घाटा हुनेछ। शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ। खुशी हुनेछ तपाईं अलग मित्र र आफन्तहरू प्राप्त गर्नुहुनेछ। विपक्षीहरू सक्रिय रहनेछन्। तपाईंको इच्छा अनुसार व्यवसाय चल्नेछ। साथीहरूले काममा सहयोग गर्दछन्।

मकर:- व्यापार यात्रा लाभदायक हुनेछ। रोजगार पाउने छ। आय बढ्नेछ। व्यापार बढ्नेछ। शेयर बजार अनुकूल रिटर्न दिन्छ। बुद्धिमत्ता प्रयोग गर्नुहोस्। घर बाहिर खुशीको वातावरण हुनेछ। भाग्यले तपाइँको समर्थन गर्दछ।

कुम्भ:- आँखाको विशेष ख्याल राख्नुहोस्। बहुमूल्य चीजहरू सुरक्षित राख्नुहोस्। बोलीमा नियन्त्रण गर्नुहोस् व्यवसायको गति ढिलो हुनेछ। आय रहनेछ। काम मा भार हुनेछ। थकान महसुस गर्नुहुनेछ।

मीन:- यात्रा अनुकूल हुनेछ। व्यापारबाट सन्तुष्टि प्राप्त हुनेछ। रोकिएको पैसा प्राप्त हुनेछ। प्रयासहरू सफल हुनेछन्। तपाईंको बुद्धिमत्ता प्रयोग गर्नुहोस्। लगानीले फाइदा पुर्‍याउँछ। कामको क्षेत्रमा प्रभावको क्षेत्र बढ्नेछ। व्यवसायमा उत्साहपूर्वक काम गर्न सक्षम हुनेछ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक