Connect with us

समाचार

तरुण नेता सन्तोष पुगे जन्मदिन मनाउन बिपन्न परिवारको घरघरमा

Published

on

केशव तिवारी, चितवन नेपाल तरुणदल चितवन जिल्ला सदस्य सन्तोष स्याङतानको जन्मदिनको अवशर पारेर नेपाल तरुणदल कालिका नगरपालिकाले लक डाउनको समयमा कालिका नगरपालिका भित्रका अति बिपन्न ४० परिवारका लागी राहत बितरण गरेको छ ।

रोगले भन्दा भोकले कोहि पनि मर्न नपरोस भन्ने उदेश्यका साथ आफ्नो जन्मदिनका अवशरमा रु. २० हजारको कोष स्थापना गरी अन्य सहयोगी दाताहरुको सहयोगमा आज बाट सुरु भएको राहत बितरण कार्यक्रम लकडाउन अवधीभर कालिका नगरपालिका भित्र तरुण दलको अगुवाइमा संचालन भैरहने हुँदा आँफुलाइ निकै खुसी लागेको तरुण नेता स्याङतानले बताए ।

शुक्रबार भएको पहिलो चरणको राहत बितरण कार्यक्रममा कालिका नगरपालिका भित्रका अति बिपन्न ४० परिवारका लागि प्रती परीवार २० के. जी . चामल, १ लिटर खाने तेल, १ किलो दाल र १ प्याकेट नुन बितरण गरिएको थियो । सरकारले निशेधाज्ञा जारी गरेका कारण तरुण युवाहरुको अगुवाइमा राहत प्याकेजलाई बिपन्न परिवारको घर सम्म नै पुर्याईएको थियो ।

कालिका नगरपालिकाका तरुण अध्यक्ष कमल मुक्तान, सचिव दिवश मगर, ने. बि. संघ जिल्ला सह – सचिव अशोक स्याङतान, तरुणदल जिल्ला सदस्य संतोष स्याङतान, राम शरण पाठक, सागर लामा लगायतले राहत बितरण कार्यक्रमको अगुवाइ गरीरहेका छन ।

नगरपालिका भित्र अति बिपन्न परिवारको डाटा कलेक्सन भैरहेको र अर्को साता फेरि पनि दोश्रो चरणको राहत बितरण गरीने सँयोजक दिवश मगरले लाइ बताए ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक