Connect with us

समाचार

फोन चार्ज गर्दै इयरफोनमा गीत सुनिरहेका थिए २४ वर्षे युवकको, क’रेन्ट लागेर मृ’त्यु”

Published

on

एजेन्सी। थाइल्याण्डको चोनबुरी प्रान्तमा बस्ने क्रिस्टाडा सुपोलले इयरफोनमा गीत सुनेका का’रण आफ्नो ज्या’न गु’माउनु पर्यो । २४ वर्षका क्रिस्टाडाको फोन चार्जमा रा’खिएको थियो र उनी इयरफोन लगाएर गीत पनि सुनिरहेका थिए । यसै क्रममा क’रेन्ट प्रवाह भएर उनको मृ’त्यु भयो । स्थानीय मि’डियाका अनुसार क्रिस्टाडाले इर’फोनको स्पि’कर मुखमा राखेका बेला क’रेन्ट लाग्नाले मृ’त्यु भएको हो ।*** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला**

कान समेत ज’ल्योः मि’डिया रिपोर्टका अनुसार चोनबुरी प्रान्तमा क्रिस्टाडा भाडाको घरमा बसिरहेका थिए र आइतबार बिहान जब घर मालिक पुगे तब उनले क्रिस्टाडाको मृत शरिर ओ’छ्यानमा देखे । पुलिसका अनुसार क्रि’स्टाडाको कानमा इयरफोन थियो र पुलिसलाई पनि क’रेन्ट लागेका का’रण मृ’त्यु भएको शंका छ । पुलिसले क्रिस्टाडाको कान नजिकैका केही भागमा नराम्रोसँग जलेको जानकारी दिएका छन् ।

सामसङको फोन तर चार्जर लो’कलः – चोनबुरी प्रान्तको पुलिस अनुसार क्रिस्टाडासँग सामसङको मोबाइल फोन थियो तर त्यसको चार्जर लोकल कम्पनीको थियो । पुलिस भन्छन्, ‘क्रिस्टाडाको मृत्युले अरुले पाठ सिक्नुपर्छ किनभने सस्तो र नक्कली चार्जरको प्रयोग गर्दा र फोन चार्जमा राखेर कुरा गर्दा तपाईंको ज्या’न पनि जा’नसक्छ ।’ मलेसियाका एक बालकको पनि यसरी नै भएको थियो मृत्युः कानमा इयरफोन लगा’एर सु’त्दा कसैको मृ’त्यु भएको मामला पहिले पनि सार्वजनिक भइसकेको छ ।*** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला**

 

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक