Connect with us

Banner

रोट्रयाक्ट क्लब अफ भरतपुर हाईट को नयाँ नेतृत्व चयन

Published

on

रोसन ओझा चितवन । रोट्रयाक्ट क्लब अफ भरतपुर हाईट को नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । असार १२ गते भएको भएको क्लबको पहिलो एसेम्बलीले सन् २०२१/२२ का लागि रोट्रयाक्टर किशोर रिजालको अध्यक्षतामा नया कार्यसमिति चयन गरेको छ ।

रिजाल अध्यक्ष भएसंगै निवर्तान अध्यक्ष रोट्रयाक्टर सन्दिप अधिकारी, प्रेसिडेन्ट इलेक्टमा रोट्रयाक्टर अपेक्षा श्रेष्ठ, उपाध्यक्षमा रोट्रयाक्टर अर्जुन पौडेल र रोट्रयाक्टर सुरज भण्डारी, सचिवमा रोट्रयाक्टर श्वेता दुलाल, कोषाध्यक्षमा रोट्रयाक्टर चेतन थापा चुनिएका छन् । कार्य समितिमा ४ जना डाईरेक्टर क्रमश रोट्रयाक्टर उज्ज्वल अधिकारी, रोट्रयाक्टर सुस्मिता शर्मा, रोट्रयाक्टर अनिश काफ्ले र रोट्रयाक्टर सुस्मिता भट्टराई, ४ जना अफिसर रोट्रयाक्टर अस्मी न्यौपाने, रोट्रयाक्टर सुनिता लोहनी, रोट्रयाक्टर प्रियंका लामिछाने वि क र रोट्रयाक्टर मन श्रेष्ठ गरि १५ जनाको बोर्ड गठन गरिएको छ ।

कार्यक्रममा रोटरी क्लब अफ भरतपुरका रोटरियन राजेन्द्र पिया , रोटरियन भोला जोशी तथा रोटरियन विमल कुमार क्षेत्री साथै जोन १४ का ZRR रोट्रयाक्टर निकेश खनालको सहभागीता रहेको थियो ।

उक्त कार्यक्रममा निवर्तमान अध्यक्ष रोट्रयाक्टर सन्दिप अधिकारीको कार्यकालको अर्धवार्षिक प्रगती विवरण प्रस्तुत गरिएको थियो । साथै निबर्तमन अध्यक्ष अधिकारीको कार्यकाल सफलता पूर्वक सम्पन्न भकोमा सबैबाट बधाई प्रदान गरिएको थियो र नयाँ कार्यकालको लागि शुभकामना पनि आधन प्रदान भएको क्लबको अध्यक्ष रोट्रयाक्टर किशोर रिजालज्यू ले बाताउनुभयो । कार्यक्रम भरतपुर स्थित मेड एग्रो टेक को सभाहलमा सम्पन्न भएको थियो ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक