Connect with us

Banner

कहिले खुल्छ लाइसेन्स आवेदन ?

Published

on

सवारी चालक अनुमतिपत्र (लाइसेन्स) को आवेदन फारम र परीक्षा अन्यौलमा परेको छ । निषेधाज्ञा अझै नसकिएकोले लाइसेन्सको परीक्षा अन्यौलमा परेको यातायात व्यवस्था विभागका सूचना अधिकारी डा. लोकनाथ भुसालले जानकारी दिए ।

स्कुल कलेज खुलेसँगै लाइसेन्सको परीक्षा सञ्चालन हुने उनले बताए । ‘सीसीएमसीले लाइसेन्सको परीक्षालाई पनि स्कुल/कलेजको क्याटेगोरीमा राखेको हुनाले लाइसेन्सको परीक्षा रोकिएको हो । पोहोर पनि स्कुल/कलेज खुलेपछि मात्रै परीक्षा सञ्चालन भएको थियो,’ उनले भने ।

नयाँ लाइसेन्सको परीक्षा नभए पनि पुरानो लाइसेन्स रिन्यू भने भइरहेको भुसालले जानकारी दिए । १६ वैशाखपछिका लिखित र ट्रायलको डेट पाएकाहरूको हकमा पनि निषेधाज्ञा खुलेपछि मात्रै परीक्षा सञ्चालन हुने उनले जानकारी दिए ।

अब परीक्षा दिएर लाइसेन्स लिनेहरूले तुरुन्त परीक्षणकालीन लाइसेन्स पाउने छन् । चालकले परीक्षणकालीन लाइसेन्स पाएको १ वर्षसम्म ५ वटाभन्दा धेरै गल्ती नगरेमा स्थायी लाइसेन्स पाउने छन् । ५ पटकभन्दा धेरै गम्भीर गल्ती गरेमा पुनः लिखित, ट्रायल पास गरी परीक्षणकालीन लाइसेन्स नै लिनुपर्ने हुन्छ ।

(भि ग्रुप| मीडिया नेटवर्क )

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक