Connect with us

Banner

प्राज्ञिकद्वारा गाेसाईकुण्ड गाउँपालिकामा राहत वितरण

Published

on

रसुवा , १७ भदौ । प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपालले बाढी पहिरो प्रभावित रसुवा जिल्लाका गाेसाईकुण्ड गाउँपालिका वडा न. तीनका विभिन्न स्थानका ५० परिवारलाई राहत सामाग्री वितरण गरेको छ ।

विद्यार्थी परिषद्काे पहलमा भारतबाट अाएकाे राहत सामग्री विद्यार्थीले बाढी पहिराेबाट प्रभावित नागरिकहरूकाे लागि वितरण गर्ने क्रममा रसुवा जिल्लाकाे गाेसाईकुण्ड गाउँपालिकाकाे ५० परिवरलाई वितरण गरेकाे विद्यार्थी परिषद्ले जनाएको छ ।

परिषद्ले अाठ कराेड बराबरकाे राहात देशकाे पाँचवटा बाढी पहिराे प्रभावित जिल्लाहरू धादिङ , गाेरखा, मनाङ , रसुवा, सिन्धुपाल्चोक र दाेलखामा वितरण गर्ने याेजना अनुरूप तीनवटा जिल्लामा वितरण गरिसकेकाे छ ।

राहत सामग्रीहरू विद्यार्थी परिषद्का राष्ट्रिय महासचिव छितराज न्याैपानेज्यूले घ्याल्सङ लामा र वडा सदस्य ल्याक्पाे छिरिङ तामाङज्यू र अन्य उपस्थित पहिराे प्रभावित मानिसहरूका लागि वितरण गर्नुभएकाे थियाे ।

विद्यार्थी परिषद्का राष्ट्रिय सचिव नारायण तिमिल्सिनाले सञ्चालन गरेका उक्त कार्यक्रममा विद्यार्थी परिषद् महासचिव न्याैपानेजीले सामग्रीकाे विवरण प्रस्तुत गर्दै विग साइज डेन्ट,फ्यामिलि टेन्ट,स्लिपिङ सिड्स लगायत अन्य अन्य अत्यावश्यक अाैषधीहरूकाे पनि वितरण गरेकाे परिषद्का राष्ट्रिय महासचिव छितराज न्याैपानेज्युले जानकारी दिनु भएको छ ।

साथै राहत वितरण कार्यक्रममा बाेल्दै वडा सदस्य छिरिङ तामाङले खुसि व्यत्त गर्दै बाढी पहिराे प्रभावितलाई सामग्री उपलब्ध गराइदिएकाेमा प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल र भारतीय सरकारलाई धन्यवाद ज्ञापन गर्नुभयाे

भाद्र १७ गते बिहीबारका दिन सम्पन्न उक्त राहत सामग्री वितरण कार्यक्रममा प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद नेपालका राष्ट्रिय महासचिव छितराज न्याैपाने, विद्यार्थी परिषद्का राष्ट्रिय सचिव नारायण तिमिल्सिना प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद नेपाल गोसाइँकुण्ड इकाई संयोजक फुलमाया तामाङ,समाजसेवी तथा युवा उद्यमी घ्याल्सङ लामा, गाेसाइकुण्ड गाउँपालिकाका का. अध्यक्ष तथा वडा सदस्य ल्हाक्पाे छिरिङ तामाङ, गाउँपालिका सह-सचिव टासी सान्डु तामाङ, इलाका प्रहरी कार्यालय स्याफ्रुबेसीका इन्चार्ज नवराज खड्कालगायत बाढी पहिरोबाट प्रभावित केहि परिवारको उपस्थिति रहेको थियोे ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक