Connect with us

Banner

कल्पना दाहाले स्टेजमै बच्चा जन्माउने मन छ भने पछि हेर्नु त माहोल (भिडियो)

Published

on

पछिल्लो केही महिनायता सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चित बनेकी गायिका हुन् कल्पना दाहाल ।विशेषगरी टेलिभिजन कार्यक्रम इन्द्रेणीमा रमेश प्रसाईं सँग दोहोरी गाइसकेपछि सामाजिक सञ्जालमा अत्यधिक रुचाइयो । दोहोरीमा एकअर्कालाई माया गर्छौं, हाम्रो जोडी राम्रो छ भन्दै गाएपछि दर्शकले यो जोडीलाई वास्तविक जोडी नै हुनुपर्ने भन्दै विभिन्न प्रतिक्रिया दिन थाले ।

रमेश र कल्पनाको बिहे हुन्छ भनेका दर्शक तथा श्रोतालाई अचम्म बनाउने गरी रमेश प्रसाईंले आफ्नो प्रेमिका सार्वजनिक गर्दै बिहेको घोषणा गरेपछि सामाजिक सञ्जाल खुबै तात्यो । गत मंसिर २२ गते रमेशले नन्दा सिंहसँगको तीन वर्षदेखिको प्रेमलाई विवाहमा परिणत गर्नुभयो । विवाहको निमन्त्रणा कार्ड सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बन्दै गर्दा गायिका कल्पनालाई धोका दिएको भन्नेसमेत प्रतिक्रिया देखिन्थे । तर रमेश र कल्पनाले भने आफूसँग प्रेममा नरहेको जानकारी दिँदै आउनु भएको थियो ।

विशेषगरी गायिका कल्पना दाहाललाई अहिले दर्शक तथा श्रोताले अत्यधिक चिन्ने मौका पाए तापनि रमेशसँग नाम नजोडिँदै गायन क्षेत्रमा हुनुहुन्थ्यो । उहाँले नेपाली लोक तथा दोहोरी गीतको क्षेत्रमा दर्जनौं गीत गाउनुभएको छ । यस्तै प्रत्यक्ष दोहोरी भने धेरै नै गाउनु भएको छ । कल्पनाको विशेषगरी प्रत्यक्ष गाउने कलाको धेरैले सम्मान गर्छन् । हेरौं यो भिडियो)

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक