Connect with us

Banner

ससुराली घरमै झुण्डिए ज्वाई, यस्तो नोट भेटिए पछि सबै छक्क

Published

on

काठमाडौ । धनुषामा एक जना युवक ससुराली घरमै झुण्डिएको अवस्था मृ त फेला परेका छन् । उनले लेखेको एक नोट पनि फेला परेको छ । जसमा उनले आफुले यस्तो निर्णय लिनुमा ससुरालीका सबै परिवार कारण भएको बताएका छन् । मिथिला नगरपालिका वडा नम्बर २ का २६ वर्षीय रामचन्द्र महतो सोमवार राती ससुराली घरमा झुण्डिएका हुन् ।

गम्भीर अवस्थामा उपचारका लागि अस्पतालतर्फ लैजाँदै गर्ने क्रममा बाटैमा उनको मृत्यु भएको धनुषाका प्रहरी प्रवक्ता डीएसपी जितेन्द्र बस्नेतले जानकारी दिए। महतोको खल्तीमै उनले लेखेको नोट प्रहरीले फेला पारेको थियो । उनले लेखेको सो नोट पढेर प्रहरी र त्यहाँ रहेका सबै छक्क परेका थिए ।

उनले नोटमा आफूलाई सुसुरालीका सबै सदस्य मिलेर सोमबार आफुलाई हात पात गरेको बताएका छन् । ससुरालीले शारिरीक र मानसिक या त ना दिएकाले आफु माथि कुनै घटना भए ससुराली परिवारका सवै सदस्यलाई कारवाही गर्न पनि उनले नोटमा लेखेका छन् ।

‘म रामचन्द्र महतो, म आफ्नो पूरै होस् हवासमा लेख्दै छु कि मेरो यदि कुनै कारणवश मृत्यु भयो भने त्यसको सम्पूर्ण जिम्मा मेरो ससुरालीका सम्पूर्ण सदस्यहरूको हुने छ’, उनले नोटमा लेखेका छन्, ‘किनकि मलाई उनीहरूले मिति २०७८।७।२९ गतेका दिन बेलुकातिर सबै जना मिली कु टे को छ र ट र्च र गरेकोले मलाई यसले धेरै मन दुख्ने गा ली गरेकोले म म र्न गइरहेको छु।’

उनले त्यस्तो लेखेर हस्ताक्षर पनि गरेका छन् । महतो मिथिला नगरपालिका वडा नम्बर ५ श्रीपुरस्थित ससुराली घरमा फेला परेका हुन् । उनलाई झुण्डेको देखेपछि सुसुरालीका सदस्यले उपचारका लागि अस्पतालतर्फ लाने क्रममा बाटैमा उनको मृत्यु भएको प्रहरीको भनाइ छ।

महतोले ५ वर्षअघि विवाह गरेका थिए। उनका दुई छोरा छन्। घरभन्दा केही पर मात्र ससुराली भएकाले प्रायः उनी ससुरालीमै बस्ने गरेका थिए। त्यस क्रममा ससुराली र उनीबीच बेलाबेला विवाद हुने गरेकाचे स्थानीय बताउँछन्। घटनापछि सासू सुमित्रा देवी र सालो श्रवण महतोलाई अनुसन्धानका लागि प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक