Connect with us

Banner

बाबुले दुर्घटना हुँदै गर्दा छोरीलाई अंगालोमा राखेर बचाए तर आफु बाँचेनन्

Published

on

काठमाडौ । जहाज दुर्घटनामा सबै जनाको ज्या’न जाँदा एक ११ वर्षकी बालिका भने बाँच्न सफल भइन् । यो आश्चर्यलाग्दो घटना शनिवार अमेरिकामा भएको हो । एउटा सानो जहाजमा पाइलट सहित ५ जना थिए जसमा एक बालिका बाहेक सवैको मृत्यु भयो । ति भाग्यमानी बालिका हुन् लेनी । उनलाई बुवाले बचाएका थिए तर बुवाले भने संसार छोडे ।

छोरी लेनीलाई घटनावारे एउटा कुरा मात्र सम्झना छ दुर्घटनाको बेलामा उनलाई बुवाले आफ्नो अंगालोमा बे’रेका थिए । शनिवार बिभर टापूमा रहेको विमानस्थलमा अवतरण गर्ने क्रममा उक्त जहाज दुर्घटना भएको थियो। दुर्घटनाको कारण भने अझै खुलेको छैन ।

गेलर्डकी बासिन्दा ११ वर्षीया लेनीलाई उद्दारकर्ताले शकुसल उद्दार गरेका थिए । बुवासंगै जहाजमा यात्रा गरेकी उनका बुवाको भने दुर्घटनामा निधन भयो । सिएनएनका अनुसार घाइते लेनीलाई जहाज दुर्घटनाबारे केही याद छैन।

उनको दिमागमा सम्झना रहेको कुरा एउटै हो( जहाज घत्र्याङघुत्रुङ हुन थालेपछि बुवाले उनलाई अँगालोमा बे’रे। आफ्नो शरीरले सकेसम्म उनलाई ढाक्न खोजे। चो’ट नलागोस् भने जोगाउने कोशिस गरे।

ुदुर्घटनामा श्रीमान गु’माएकी माइककी श्रीमतीले घटनाको भोलीपल्ट एक विज्ञप्ती जारी गर्दै छोरीको अवस्थाका बारेमा जानकारी गराएकी छन् । मेरो छोरीको सम्झनामा रहेको एउटै कुरा त्यही मात्र हो । उसलाई बुवाले ल’पेटे’र आफूलाई जोगाएकोबाहेक अरू याद छैन। मेरा श्रीमानको निधनले म’र्मा’हत बनाएको छ। उनले विज्ञप्तीमा उल्लेख गरेकी छन् ।

परडु दम्पतीका चार सन्तान छन्। जहाज दुर्घटनामा मृत्यु भएका अन्य दुई व्यक्ति, केट लिज र एडम केन्डल हुन्। यी दम्पती आफ्ना दुइटा कुकुर लिएर भेट डाक्टरकहाँ जाँदै थिए। ती कुकुरको पनि दुर्घटनामा मृत्यु भएको छ। पाइलटको भने पहिचान खुलाइएको छैन।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक