Connect with us

समाचार

द’लि’त भत्ता लिन गएकी श्रीमती उताउतै फ’रा’र, यता १९ महिने नानिको बि’च’ल्ली (भिडियो हेर्नुस)

Published

on

नवलपरासी घर भइ बसोबास गर्दै आएका राजेन्द्र सुनार नाम गरेका एक पुरुषकि गरिमा सुनार नाम गरेकी द’लि’त भत्ता लिन गएकी श्रीमती १९ महिनाको दुधे बालक छाडेर गएको आज २१ दिन भैसकेको छ । अहिलेसम्म उनी सम्पर्कबिहिन छिन । श्रीमतीको खोजी गर्दै आज राजेन्द्र सुनार आफ्नी १९ महिनाकी छोरालाई काखमा च्यापेर मिडियासामु आएका छन ।

मिस्त्री ठेकेदारी काम गरेर जिबनयापन गरिरहेका राजेन्द्र श्रीमतीले छाडेर गएसगै निकै ठूलो स’मस्यामा परेका छन । घरमा सल्लाह गरेर नै छोराको द’लि’त भत्ता लिन गएकि गरिमा त्यसदिन साझसम्म भने सम्पर्कमै थिइन तर त्यसपश्चात भने उनी बे’खबर भएकीछिन । घरमा बुढिआमा, १९ महिनाको सानो नानी, राम्ररी सुत्न पनि पाउदैनन उनि ,क’ठै ब’रा ।

मिडियाकै अगाडि डा’को छाडेर रु’ए उनि । रु’दै यसो भने उनले “यो साल त धेरै द’शा लागेको छ मलाइ घर पनि बाढिले लग्यो अनि अहिले श्रीमती ।” क’ठै ब’रा ! बुढी आमा छिन तर छैन उनलाइ दाजुभाइको साथसहयोग । गोपिगन्द बर्दाघाटबाट उनी बे’प’त्ता भएकीछिन । “आमालाइ हेर्नू कि बाबुलाइ हेर्नु, बिजो’ग भयो मेरो सबै कामपनि चौ’प’ट भयो ।” भन्दै रु’न्छ्न उनी ।

रातमा निन्द्रा न दिनमा भोक भएका छ्न उनी । बरु छाडेर जाने भए सल्लाहका साथ गएको भए हुन्थ्यो, यसरी जानुको के मतलब भन्दै रु’न्छ्न उनी । डकुमेन्टहरु सबै छाडेरै गएकि रहिछिन उनी । बिबाह दर्ता गर्दा गरिमाको उमेर नपुग्दा पुलिस केससमेत खेपेको बताउछिन उनी । सामान्य डिस्क्स परेपनी कहिले श्रीमतीलाई नराम्रो नगरेको र सकेजती सबै खुशी दिएको बताउछ्न उनी ।बाकी हेर्नुस तलको भिडियोमा:

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक