Connect with us

समाचार

साहसी बैनी सदिक्षाले आफ्नो दाजुको पुण्य तिथिमा यसरी दाजुलाई सम्झीईन प्रिय दाजु प्रबिन

Published

on

साहसी नारि सदिक्षा’ले आफ्नो दाजुको पुण्य तिथिमा यसरी दाजुलाई सम्झीईन’ प्रिय दाजु प्रबिन , तिमिले हामिलाइ छोडेर गयेको पनि एक बर्ष बित्यो ,तिम्रो आत्मा लाई कत्ति दु:ख क;ष्ट भयो होला , तिमिले पायेको हरेक दु:ख क;ष्ट हरु बाट मुक्त भई अब सदैब स्वर्गको बास होस भनी, तिम्रो आत्माको शान्तिका लागी घरमा सप्ताह लगाएकाछौ।

सायद खुशी हुदै हामिले नदेख्ने गरि यहि कतै हाम्रो छेउमा बसेर हेरिरहेका होलाउ , धेरै माया छ दाजु तिमिलाइ सदैव तिम्रो स्वर्गमा वास होस भनी प्रार्थना गर्नेछु । बिचारा आफ्नो दाजु आफूबाट कैले नफर्किने गरि जाँदा कुन बैनीको मन रुन्न होला र ?

हाम्रो तर्फबाट सदिक्षा जी लाई धैर्य धारण गर्दै घर परिवार’लाई सम्हाल्दै अगाडी बढ्नु हुन अनुरोध गर्दछौं । र दाईको बैकुण्ठमा बास होस् तिन करोड जनता दाजुभाई’को साथ् हर हमेशा हजुरलाई छ । सदिक्षा बास्तोलाको फेसबुक बाट ।

पत्रिका नेपाल – काडमाडौं । महिला बालबालिका तथा ज्येष्ठ नागरिक मन्त्रालयको गाडीभित्र यौनजन्य क्रियाकलाप गरिरहेको अवस्थामा दुई पुरुष र एक महिला पक्राउ परेका छन् ।

प्रहरी स्रोतका अनुसार बुधबार राति ११ बजे सूर्यविनायक नगरपालिका-७ घ्याम्पेडाँडाको जङ्गलमा रोकिराखेको गाडीबाट उनीहरु ‘रंगेहात’ पक्राउ परेका थिए । प्रदेश ३-०१-००२ झ ५०५२ नम्बरको गाडीबाट उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको स्रोतले बतायो ।

गस्ती गएको प्रहरीले गाडीभित्र निर्वस्त्र अवस्थामा महिला र पुरुषहरुलाई देखेका थिए । गाडी चालक मन्त्रालयकै कर्मचारी भएको स्रोतको भनाइ छ ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक