Connect with us

समाचार

आफ्नै छोराले ८० बर्षीय बृद्द आमालाई मातेको तालमै गरे कल्पनै गर्न न सक्ने हर्कत |

Published

on

आ’फ्नै छोराले ८० बर्षीय बृ’द्द आमालाई मा’तेको ताल’मै गरे कल्प’नै गर्न न सक्ने ह’ र्कत |

आमा शब्द नै कति प्यारो हुन्छ आमा भन्ने बेति;कै सबैलाई कति माया लाग्छ तर जुन आमा;ले नौ महिना को;खमा राखेर दश धारा दु;ध खुवाएर दुख कस्ट सहेर धेरै स्नेह संग हुर्काउने उनै आमा लाई यी छोराहरुले सबै हद पार गरे ।

भारतको मध्य प्रदेशको आगर-मालवा जिल्लामा यी आमा;लाई छोराहरुले सबै मर्यादा त्यागेर अत्याचार गरे। यी क;लियुगीका छोराहरूले मा;दक पदार्थ से;वन गरी आमालाई निर्दयी पि’ट्थे। यस क्रममा वृद्ध महिलाको लु;गा पनि च्या; ति ;दिएका थिए।

उनी नराम्रोसँग चि च्या इरहेकी थिइन्, तर छोराहरूले उनलाई दया समेत गर्न सकेनन्। यी पापी छोराहरुले ८० बर्षिया बृद्द आमालाई मा दक प दार्थ सेबन गरि कु ट पि ट ग र्थे ।
;
यति सम्म कि नि”र्ब्र ””स्त हुनेगरी आमालाई कु’ ‘ट पि ट ;ग रि रहे । ति वृ;द्ध महिला चि; च्यईं न तर पनि तिनका ति पापी छोराहरुले उनलाई छोडेनन तर त्यो आवज सुनेर छिमेकीहरुले ति बृद्लाई बचाए र घटना बारे पुलिस चौकीमा खबर गरिदिए ।

घटना को बारे मा जानकारी प्राप्त गरेपछि सोयटा पुलिस घ;”टना;स्थल मा पुग्यो पुलिसले दुबै छोराहरुलाई प्रकाउ गरी पुलिस स्टेशनमा ल्यायो। प्रहरीले वृद्ध महिलालाई उपचारका लागि अस्पताल पठाएको छ। जानकारी पाएपछि प्रहरीले दुबै अभियुक्तलाई पक्राउ गरेको छ।

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक