Connect with us

भिडियो

विदेशी भूमिमा यसरि च्यातियो अञ्जलीको पछ्यौरी (भिडियो)

Published

on

नेपाली क्लब बहराईनले आयोजना गरेको “नेपाली सांगीतिक साँझ- २०१९” मा अन्जली अधिकारीले अहिलेको चर्चित गित गल्बंधिमा धमाकेदार नृत्य दिएकी छिन। अहिलेको सर्वाधिक चर्चामा रहेको गित गल्बंधिमा अन्जलिको अभिनय देखेर सबैले प्रशंसा गरेका छन। उनको दमदार अभिनयले गर्दा पनि आज गल्बंधीले यो उचाई पाएको छ।

उक्त कार्यक्रमको लागि नेपाल बाट चर्चित गाएक गायिका तथा कलाकारहरुको उपश्थिति रहेको थियो। नेपाल देखि राष्ट्रिय स्तरका कलाकारहरु अन्जली अधिकारि , अन्जु पन्त , मौलिक लोक तथा दोहरी गायक प्रसाद खप्तरि मगर बहराइनमा भएको कार्यक्रममा उपश्थिति भएको थियो।

अन्जली अधिकारीको नृत्य हेर्नकै लागि आउने बरईनमा रहेका नेपालीहरुलाई भरपुर मनोरंजन दिएकी थिईन भने उनको बोल्ड रुप र नृत्यको सबैले उत्साहाका साथ रमाई रहेका थिए । सर्वाधिक चर्चा कमाएको गल्बंधिले अहिले सम्म लगभग २ करोड पटक हेरीई सकिएको छ।

पछिल्लो समय गलबन्दीको चर्चागल्बंधिको संगै बिबाद पनि उब्जिएको थियो। अन्तत त्यो विवाद अहिले साम्य भएको छ। गाएक शम्भु राईले आफ्नो पुरानो गीता संग लय मिल्न गएको भनेर आपत्ति जनाए पछी त्यो विवादले सामाजिक संजाल देखि सदन सम्म हंगामा भएको थियो। हेर्नुहोस अन्जली अधिकारीको यो दमदार नृत्य।

https://youtu.be/EswCtdugDCU

Continue Reading

Facebook Comment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

धेरै पढिएको

सम्पर्क

नारायणी मिडिया एण्ड टेक्नोलोजी प्रा.लि.

भरतपुर–१० , चितवन

सूचना बिभाग दर्ता नं.

१६९९/०७६-७७

सम्पर्क

मोबाइल - 9846782512

ई–मेल

narayanidainik@gmail.com
हाम्रो टिम
संचालक बिक्रम शर्मा
सम्पादक विपिन कंडेल
संवाददाता सृजना ढकाल
हाम्रो फेसबुक